یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ۳ ژوئیه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تمدید «پویش با کتاب در خانه» تا ۱۲ اردیبهشت‌ماه خبر داد.
مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تمدید «پویش با کتاب در خانه» تا ۱۲ اردیبهشت‌ماه خبر داد.

به گزارش هنرمندنیوزبه نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابراهیم حیدری با اشاره به استقبال خوب از این پویش گفت: تاکنون تعداد درخور توجهی از کودکان و نوجوانان سراسر ایران  اعم از شهری و روستایی در این پویش شرکت کرده‌اند. آن‌ها با کتاب‌خوانی و صحبت‌های ساده و صمیمی درباره کتاب لحظات به یادماندنی و شیرینی را در این روزهای دشوار برای همه ما خلق کرده‌اند. همچنین کلیپ‌های زیبایی را تهیه و تدوین کرده و در شبکه‌های اجتماعی بارگذاری کرده‌اند.

او ادامه داد: با توجه به استقبال گسترده خانواده‌ها در روزهای آخر و درخواست همکاران ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و نیز استمرار شرایط و فرصت بیشتر برای دانش‌آموزان و غنی کردن اوقات فراغت آن‌ها، شورای برنامه‌ریزی  این پویش را تا پایان روز ۱۲ اردیبهشت تمدید کرد.

پویش «با کتاب در خانه» در نوروز امسال،  بر اساس طرحی از دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتاب‌خوانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری خانه کتاب راه‌اندازی شد.

در این پویش، کودکان و نوجوانان سراسر ایران در کلیپ‌های کوتاه دودقیقه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند، به معرفی کتابی می‌پردازند که در فضاهای قرنطینه خانوادگی مطالعه کرده‌اند. آن‌ها در این کلیپ گاهی از معرفی ساده کتاب فراتر رفته و وارد گفت‌وگو با نویسنده، شخصیت‌ها و دوستان‌شان می‌شوند و نظرشان را درباره کتاب هم می‌گویند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..