شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

«حمید نعمتیان» سرپرست انجمن ورزش در طبیعت خبر داد:

سرپرست انجمن ورزش در طبیعت در بیستمین روز برگزاری پویش #نذر_ورزشی از پاکسازی به مساحت بیش از ۲۶۰ کیلومتر در کشور خبر داد.
سرپرست انجمن ورزش در طبیعت در بیستمین روز برگزاری پویش #نذر_ورزشی از پاکسازی به مساحت بیش از ۲۶۰ کیلومتر در کشور خبر داد.

هنرمندنیوزسرپرست انجمن ورزش در طبیعت در بیستمین روز برگزاری پویش #نذر_ورزشی از پاکسازی به مساحت بیش از ۲۶۰ کیلومتر در کشور خبر داد. وی افزود نماینده‌های متناظر استانی انجمن ورزش در طبیعت در دهه دوم برگزاری پویش نذر ورزشی با همکاری سمن‌ها، موفق به پاکورزی ۱۵۴ کیلومتر از اراضی و جاذبه‌های طبیعی کشور شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، انجمن ورزش در طبیعت، پویشی برای پاکسازی طبیعت از ماسک‌های پزشکی و زباله‌های پلاستیکی با عنوان پویش نذر ورزشی راه‌اندازی نمود.

حمید نعمتیان سرپرست انجمن ورزش در طبیعت کشور اعلام کرد: در دهه دوم این پویش از ۲۴ شهریور ماه تا ۴ مهر ماه در ۲۰ بخش و ۱۱ استان کشور اجرا شد، در مجموع طی این ده روز مسافت ۱۵۴ کیلومتر پاکسازی گردید که در دهه اول از ۱۴ شهریور الی ۲۴ شهریور هم نیز ۱۰۹ کیلومتر پاکسازی انجام گردیده بود که تا پایان روز بیستم این پویش در مجموع ۲۶۳ کیلومتر پاکورزی انجام پذیرفته است.

علاقمندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت varzeshjazab.ir مراجعه نمایند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..