سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در پیامی موفقیت مسعود امینی تیرانی را تبریک گفت.
محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در پیامی موفقیت مسعود امینی تیرانی را تبریک گفت.

هنرمندنیوز: به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، محمد حمیدی مقدم مدیر عامل مرکز گسترش سینمایی مستند و تجربی در پیامی موفقیت مسعود امینی تیرانی کارگردان سینمای مستند و فیلمبردار باسابقه سینمای ایران را تبریک گفت.

مسعود امینی تیرانی به تازگی جایزه بهترین فیلمبردار را برای فیلم سینمایی «دشت خاموش» به کارگردانی احمد بهرامی و تهیه‌کنندگی سعید بشیری دریافت کرده است.

در این پیام تبریک نوشته شده است: «هنرمند گرامی جناب آقای مسعود امینی تیرانی، موفقیت شما در پانزدهمین دوره جوایز فیلم آسیا که محصول نوآوری، پشتکار و خلاقیت است تبریک می‌گویم. تجربه‌های گران‌بها و باارزش شما در سینمای کوتاه، مستند، داستانی و بلند گنجینه‌ای از هنر، ذوق و دانش توام با ابتکار است. امید که سینمای مستند و داستانی ایران، از این دریای اندیشه و هنر بهره‌مند شود. محمد حمیدی مقدم.»

مسعود امینی تیرانی کارگردان، مستندساز، مدیر فیلمبرداری و مدرس سینماست. امینی تیرانی تاکنون مدیر فیلمبرداری بیش از ۱۵ فیلم سینمایی بوده و ۲ فیلم سینمایی «بیداری برای سه روز» (۱۳۹۲) و «سه روز و سه قتل» (۱۳۹۹) در کنار چندین فیلم مستند، تجربی و کوتاه داستانی کارگردانی کرده است. او به تازگی و در پانزدهمین دوره جوایز فیلم آسیا، جایزه بهترین فیلمبردار را برای فیلم سینمایی «دشت خاموش» به کارگردانی احمد بهرامی و تهیه‌کنندگی سعید بشیری دریافت کرد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..