سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ۵ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به نمایندگی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته چهارم اسفند ماه با «عدنان عفراویان» دیدار کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به نمایندگی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته چهارم اسفند ماه با «عدنان عفراویان» دیدار کرد.

هنرمندنیوز: محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در دیدار با عدنان عفراویان با اشاره به نقش آفرینی خاطره‌انگیز این هنرمند خوزستانی در فیلم سینمایی باشو غریبه کوچک گفت: هنرمندان سرمایه‌های ارزشمند فرهنگی کشور هستند و باید منزلت  و جایگاهشان پاس داشته شود. آقای عفراویان نیز یکی از همین سرمایه‌های ارزشمند سینمایی استان است.

جوروند ضمن ابلاغ سلام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این هنرمند  اظهار کرد: دکتر اسماعیلی پیگیر شرایط و مشکلات شما هستند و آمادگی خود را برای هرگونه کمک به شما اعلام کرده‌اند.

همچنین در این دیدار پوراحمدی، مشاور وزیر و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در تماس تلفنی با عفراویان جویای وضعیت معیشتی وی شد و قول مساعد  برای رسیدگی به درخواست‌های بازیگر نقش باشو را داد.

عفراویان در این دیدار ضمن بازگو کردن خاطراتی از بازی در فیلم باشو غریبه کوچک از مشکلات شخصی و معیشتی خود مطالبی را بیان کرد.

وی ضمن قدردانی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: حمایت وزیر فرهنگ و صندوق اعتباری هنر در این شرایط برایم بسیار ارزشمند است.

شایان ذکر است؛ از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به پاس تلاش‌های عدنان عفراویان در حوزه فرهنگ و هنر خصوصاً نقش آفرینی در یکی از آثار ماندگار سینمای ایران هدیه نقدی و لوح تقدیر به این هنرمند اهدا شد.

در این دیدار دکتر ناصر چنانی معاونت هنری و سینمایی و سید امین سپهریان رئیس اداری سینمایی و نماینده صندوق اعتباری هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..