شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

چالش «پنجاه پنجاه (Fifty-Fifty)» با هدف مبارزه با اثرات اقتصادی ویروس کرونا توسط گروهی از دانشجویان کشور و با همکاری کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی (کهربا) دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
چالش «پنجاه پنجاه (Fifty-Fifty)» با هدف مبارزه با اثرات اقتصادی ویروس کرونا توسط گروهی از دانشجویان کشور و با همکاری کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی (کهربا) دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش هنرمندنیوز,، گروهی از دانشجویان کشور با همکاری کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی امیرکبیر (کهربا) با طراحی چالش خلاقانه «پنجاه پنجاه (Fifty-Fifty)» به مبارزه با اثرات اقتصادی ویروس کرونا رفته‌اند.

«پنجاه پنجاه (Fifty-Fifty)» یک جنبش جهانی است که برای کاهش اثرات اقتصادی ویروس کرونا بر افرادی که تحت تأثیر این پاندمی با کاهش یا قطع درآمد روبه‌رو شده‌اند، طراحی شده است.

شرکت‌کنندگان در این چالش ۵۰ درصد از درآمد یک هفته یا یک ماه خود را به انتخاب خود با یک یا چند نفر که درآمد آنها تحت تاثیر همه‌گیری ویروس کرونا قرارگرفته، تقسیم می‌کنند، در پایان در وب‌سایت www.5050.ngo اطلاعات خود را ثبت می‌کنند.

در این وب‌سایت تعداد شرکت‌کنندگان در این چالش به تفکیک کشور نمایش داده می‌شود.

شرکت‌کنندگان می‌توانند با جستجو و پرسش از میان افرادی که می‌شناسند، افرادی را برای ۵۰۵۰ کردن درآمد خود پیدا کرده یا مبلغ مورد نظر را به مراکز موردنظر خود اهداء کنند.

با توجه به اینکه در چالش پنجاه پنجاه نیاز به مراجعه حضوری و امکانات لجستیکی جداگانه وجود ندارد و افراد به‌صورت غیرمتمرکز به یکدیگر کمک می‌کنند، این حرکت به‌سرعت می‌تواند فراگیر شده، قدرت خرید افراد آسیب‌دیده را افزایش دهد و موجب حرکت مجدد چرخ اقتصاد شود.

علاقه‌مندان به شرکت در چالش پنجاه پنجاه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.5050.ngo مراجعه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..