دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ۳ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در حالی که قرار بود فیلم «دینامیت» از امروز نهم تیرماه در سینماها اکران شود، هنوز بلیت‌فروشی این فیلم آغاز نشده است.
در حالی که قرار بود فیلم «دینامیت» از امروز نهم تیرماه در سینماها اکران شود، هنوز بلیت‌فروشی این فیلم آغاز نشده است.

هنرمندنیوز: طبق اعلام شورای صنفی نمایش قرار بود از چهارشنبه، نهم تیرماه فیلم «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی و چند روز دیگر هم فیلم «درخت گردو» روانه اکران در سینماها شوند، اما از صبح امروز و برخلاف روال همیشگی هیچ کدام  از سایت‌های بلیت فروشی صفحه ویژه خرید بلیت برای فیلم «دینامیت» را باز نکرده‌اند، این درحالی است که برخی عوامل فیلم و نیز اهالی سینما با تبلیغ عکس و تیزر «دینامیت» در فضای مجازی مردم را به حمایت از سینما دعوت می‌کنند.

پیگیری‌های انجام شده نشان می‌دهد که صاحبان فیلم براساس وعده‌های‌ حمایتی مصوب شده در شورای صنفی نمایش که به امضای مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی هم رسیده راضی به اکران شده‌اند و الان منتظر دستور سازمان سینمایی به سامانه سمفا برای بلیت‌فروشی هستند، اما گویا این حمایت‌های اعلام شده هنوز در کارگروه کرونا سازمان سینمایی مورد تایید قرار نگرفته است.

طبق اعلام قبلی قرار بوده جلسه کارگروه کرونا سازمان روز شنبه هفته آینده برگزار شود ولی با توجه به برنامه‌ریزی‌ها برای اکران فیلم، این جلسه به امروز و ساعاتی دیگر موکول شده است.

براین اساس در صورتی که حمایت‌های مصوب شده در شورای صنفی نمایش تایید شود، احتمالا از ساعت‌های پایانی امشب یا فردا فیلم «دینامیت» روی پرده می‌رود، البته برخی صاحبنظران در سینما و سازمان بر این باورند که عمل به وعده‌های حمایتی گفته شده در شورا ممکن است در شرایط فعلی با اما و اگرهایی روبرو باشد.

پیش‌تر گفته شده بود که برای حمایت‌ از این فیلم‌ها به هر کدام ۲٫۵ میلیارد تومان پرداخت و زمانی هم برای پخش تبلیغ آگهی در سالن‌ها اختصاص داده می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..