شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ۲۸ نوامبر ۲۰۲۰
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی به همت خانه نشریات اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با موضوعات متنوع، 7 و 8 آذر 1397 در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می شود.
کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی به همت خانه نشریات اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با موضوعات متنوع، 7 و 8 آذر 1397 در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می شود.

هنرمندنیوزکارگاه آموزشی نشریات دانشجویی به همت خانه نشریات اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با موضوعات متنوع، ۷ و ۸ آذر ۱۳۹۷ در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می شود.
کارگاه قالب های نوشتاری چهارشنبه ۷ آذر۱۳۹۷ ساعت ۸ تا ۱۲، کارگاه گرافیک و صفحه آرایی چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳ تا ۱۷، کارگاه حقوق نشریات پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۸ تا ۱۲، کارگاه روزنامه نگاری و خبرنویسی پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳ تا ۱۷ برگزار خواهند شد.
کارگاه قالب های نوشتاری توسط هوشنگ قلندری، کارگاه گرافیک و صفحه آرایی توسط سعید باباوند، کارگاه حقوق نشریات توسط محمد علی کامفیروزی و کارگاه روزنامه نگاری و خبرنویسی توسط مهدی جلیلی برگزار می شود. طبق ماده ۱۵ دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم، شرکت در این کارگاه ها برای صاحب امتیاز، مدیران مسئول و سردبیران نشریات دارای مجوز از کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران که قصد انتشار نخستین شماره نشریه خود را دارند الزامی است.
همچنین، حضور صاحب امتیاز، مدیران مسئول و سردبیران نشریاتی که در حال حاضر منتشر می شوند اما در کارگاه های گذشته شرکت نکرده اند الزامی است.
شرکت برای سایر دانشجویان دانشگاه تهران که در آینده تصمیم به گرفتن مجوز نشریه دارند و کلیه دانشجویان علاقه مند دانشگاه ها و مراکز آموزشی بلامانع است.
گفتنی است، اعضای نشریات دانشجویی و سایر دانشجویان دانشگاه تهران می توانند به صورت رایگان در این کارگاه ها شرکت کنند.
هزینه کارگاه ها برای سایر دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در ازای هر دوره، ۵۰ هزار تومان و در صورت شرکت در هر چهار دوره ۱۲۰ هزار تومان خواهد بود.
علاقه مندان می توانند حداکثر تا ۳ آذر ۱۳۹۷ برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی https://cultural.ut.ac.ir/?page_id=5492 مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..