دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ۳ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شکرخدا گودرزی، نویسنده و کارگردان تئاتر کارگاه بازیگری را با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی در استان لرستان برگزار کرد.
شکرخدا گودرزی، نویسنده و کارگردان تئاتر کارگاه بازیگری را با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی در استان لرستان برگزار کرد.

هنرمندنیوز: به نقل از انجمن نمایش بروجرد، شکرخدا گودرزی نویسنده و کارگردان تئاتر روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ مرداد کارگاه بازیگری را با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی در شهرهای بروجرد و ازنا در استان لرستان برگزار کرد.

پژمان شاهوردی رئیس انجمن نمایش شهرستان بروجرد در این باره گفت: حدود یک ماه، پیگیری‌هایی به منظور برگزاری کارگاه بازیگری برای هنرمندان استان لرستان انجام شد و از آنجا که شکرخدا گودرزی نویسنده و کارگردان تئاتر، زاده شهر بروجرد است تمایل داشتیم تا این کارگاه توسط او برگزار شود. طی مذاکرتی که انجمن نمایش با آقای گودرزی داشت، او نیز ابراز تمایل کرد و در ادامه قادر آشنا مدیر کل هنرهای نمایشی نیز با این درخواست موافقت کرد.

او همچنین افزود: شکرخدا گودرزی در نظر داشت تا این ورک شاپ به صورت رایگان به منظور حمایت از هنرمندان استان برگزار شود و از این رو، ورک شاپ بازیگری با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی به صورت رایگان برای هنرمندان ترتیب داده شد. به دلیل وضعیت قرمز و محدودیت‌های استان، تصمیم بر آن شد تا این کارگاه در دو روز و در شهرستان‌های بروجرد و ازنا برگزار شود و در این راستا هنرمندان شهرستان‌های اطراف نیز امکان حضور در این ورک‌شاپ را داشتند و این کارگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در دو نوبت صبح و عصر در دو شهرستان طی دو روز و با استقبال قابل توجه هنرمندان استان بر پا شد.

شاهوردی در ادامه عنوان کرد: یکی از نکات قابل توجه برگزاری این ورک شاپ حضور هنرمندان پیشکسوت بروجرد به دعوت انجمن هنرهای نمایشی بروجرد بود که خوشبختانه مورد اقبال قرار گرفت و از دیگر نکات، تصمیم هنرمندان شرکت‌کننده در این کارگاه، مبنی بر تولید و آماده‌سازی نمایشی بومی با هدایت شکرخدا گودرزی به منظور شرکت در چهلمین جشنواره تئاتر فجر است.

رئیس انجمن نمایش شهرستان بروجرد در بخشی از صحبت‌هایش اظهار کرد: یکی از برنامه‌ریزی‌های مدیرکل هنرهای نمایشی تدارک برنامه‌های آموزشی به منظور تولید اثر با پشتوانه علمی و دانشگاهی در میان هنرمندان استان‌هاست و در صورت عدم حمایت  قادر آشنا برگزاری این کارگاه به صورت قطع اتفاق نمی‌افتاد .

او در پایان گفت: در پایان از حمایت‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، انجمن هنرهای نمایشی ایران و انجمن هنرهای نمایشی لرستان صمیمانه سپاسگزارم.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..