جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ۲ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پس از حضوری پنجاه ساله در نمایشگاه کتاب بولونیا از حضور در دور آتی این رویداد انصراف داد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پس از حضوری پنجاه ساله در نمایشگاه کتاب بولونیا از حضور در دور آتی این رویداد انصراف داد.

به گزارش هنرمندنیوز،، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پس از ۵۰ سال حضور در نمایشگاه کتاب بولونیا به عنوان مهمترین رویداد جهانی در عرصه کتاب کودک و نوجوان و تصویرگری، به دلیل آنچه که از آن به عنوان مشکلات مالی یاد شده است، از حضور در دور آتی این رویداد در فروردین‌ماه سال جاری انصراف داده است.

این انصراف در حالی انجام می‌شود که هزینه‌های حضور کانون در رویداد سال ۲۰۱۸ این نمایشگاه نیز کماکان تسویه نشده و این نهاد فرهنگی به نمایشگاه بولونیا بدهکار است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال‌های گذشته به طور سالانه در پنج رویداد فرهنگی عرصه کتاب شامل نمایشگاه‌های کتاب بولونیا، فرانکفورت، توکیو و نیز دو نمایشگاه که به صورت متغییر حضور پیدا می‌کرد و حالا مدیران کانون با لغو حضور در بولونیا از احتمال شرکت در نمایشگاه فرانکفورت در سال جاری میلادی خبر می‌دهند که البته این موضوع نیز کماکان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..