دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به قلم «حسن فراهانی» با هدف آموزش نکات کاربردی به علاقمندان حوزه رسانه:

کتاب «آموزش های کاربردی مسئول رسانه ای» به قلم «حسن فراهانی» با هدف آموزش نکات کاربردی به علاقمندان این حوزه  توسط موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران منتشر شد.
کتاب «آموزش های کاربردی مسئول رسانه ای» به قلم «حسن فراهانی» با هدف آموزش نکات کاربردی به علاقمندان این حوزه  توسط موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران منتشر شد.

هنرمندنیوز: کتاب «آموزش های کاربردی مسئول رسانه ای» به قلم «حسن فراهانی» با هدف آموزش نکات کاربردی به علاقمندان این حوزه  توسط موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران منتشر شد.

حسن فراهانی

اگر شما یک شبکه اجتماعی را مدیریت می­‌کنید و یا اگر یک پادکست دارید و روزانه یک یا چند محتوا در آن منتشر می­‌کنید و یا در سطحی وسیع­تر یک مجموعه رسانه­ای را هدایت می­‌کنید به هر حال می بایست در عرصه مدیریت و هدایت رسانه اطلاعات مناسبی داشته باشید. این کتاب با هدف آشنایی بیشتر فعالین این عرصه با موضوعات رسانه­ای در پنج فصل تنظیم شده است. کتاب سعی دارد در فصل اول با ارایه کلیات و تعاریف رسانه به بحث ورود نماید  و سپس در  فصل دوم با موضوع رسانه و رسانه شناسی به تشریح موضوع بپردازد. در فصل سوم به ارتباط با رسانه ها از معرفی و تحلیل یک مدیر رسانه­ای تا بایدها و نبایدها و روش­های کاربردی برای توسعه ارتباط با محیط را پرداخته شده است. در فصل چهارم این کتاب با انواع تکنیک های تسلط بر مدیریت یک رسانه آشنا می­‌شویم، این تکنیک ها بر اساس  تجربیات شخصی طی سال های گذشته و مطالعه متون مرتبط بدست آمده است و در نهایت در فصل پنجم توصیه های کاربردی برای بهتر شدن توان مدیریت و هدایت یک رسانه در بخش های مختلف طرح می­شود.

در یک نگاه کلی این کتاب با هدف ارایه آموزش های کاربردی برای یک مسئول رسانه ای نوشته شده و بر اساس مطالعات رسانه ای و با کمک گرفتن از تجربیات شخصی نویسنده در مسئولیت های رسانه ای و روابط عمومی، راه­کارها و توصیه هایی را بیان می نماید و در این کتاب با وظایف یک مسئول رسانه‌ای و شیوه‌های نوین اجرای دقیق این وظایف آشنا خواهید شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..