پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۹ مه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان شبکه نسیم با برنامه «کتاب‌باز» و «بی‌انتها» در آستانه افطار و سحر این ماه با مخاطبان همراه خواهد شد.
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان شبکه نسیم با برنامه «کتاب‌باز» و «بی‌انتها» در آستانه افطار و سحر این ماه با مخاطبان همراه خواهد شد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، ویژه برنامه کتاب باز همچون سال گذشته برای این ماه و ساعات خاص آن تدارک دیده شده تا بینندگان با تورق کتاب های خواندنی، لحظاتی با اهالی این حوزه همنشین و با تجربیات آنان همراه شوند. کتاب باز با اجرای سروش صحت در ایام ماه مبارک رمضان هر روز ساعت ۱۸:۳۰ میهمان خانه های مخاطبان شبکه نسیم خواهد بود.

بی انتها عنوان ویژه برنامه دیگر شبکه نشاط و سرگرمی برای لحظات دلنشین افطار و سحر است که با فضاسازی خاص و بهره گیری از کلام بزرگان و مناجات به استقبال اوقات شرعی در این ماه پربرکت می رود.

سریال خاطره انگیز یادداشت های کودکی هرشب ساعت ۲۰:۳۰ پخش می شود و در ادامه ویتامین خ شنبه تا چهارشنبه و برنامه بی سیم چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۱، چنددرجه هر شب ساعت ۲۱:۳۰، میشه که بشه شنبه تا سه شنبه و برنامه نسیم آوا چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۲:۳۰، کودک شو شنبه تا سه شنبه  و خندوانه چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۳ روی آنتن خواهند رفت.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..