یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱ اوت ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

علاقه‌مندان به تماشای فیلم «خروج» روی پرده بزرگ می‌توانند در تجربه‌ای جدید و در حالی که به جای صندلی سینما روی صندلی اتومبیل خود نشسته‌اند، این فیلم را ببینند.
علاقه‌مندان به تماشای فیلم «خروج» روی پرده بزرگ می‌توانند در تجربه‌ای جدید و در حالی که به جای صندلی سینما روی صندلی اتومبیل خود نشسته‌اند، این فیلم را ببینند.

به گزارش هنرمندنیوز، فیلم «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا که به دلیل تعطیلی سینماها از ۲۴ فرودین‌ماه به صورت آنلاین در سامانه وی‌اودی اکران شده است، قرار است در پارکینگ برج میلاد هم روی پرده بزرگ نمایش داده شود.

این طرح که سینما - ماشین نامگذاری شده از سوی سازمان هنری رسانه‌ای اوج که تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار فیلم است، ارائه شده و طبق پیگری از روابط عمومی این سازمان موافقت اجرای آن از ستاد ملی مقابله با کرونا هم گرفته شده است.

این طرح در پارکینگ شماره سه برج میلاد با حضور حدود ۱۶۰ ماشین در هر سانس که محل قرارگیری آن‌ها رو به یک پرده نمایشی بزرگ، خط‌کشی و مشخص شده است اجرا می‌شود. در هر اتومبیل فقط دو نفر مجوز نشستن دارند چون به غیر از این امکان تماشای فیلم روی پرده وجود ندارد. سرنشینان اجازه پیاده شدن از ماشین را ندارند، فیلم را روی پرده می‌بینند و صدای آن را هم یا از طریق صدای محیطی یا از رادیو موج FM خواهند شنید که البته هنوز به طور قطعی مشخص نیست کدامیک انجام خواهد شد.

این طرح براساس اطلاعات اعلام شده، تقریبا با همین تعداد خودرو تست شده و برای دید بهتر تماشاگران مثل سالن سینما سطح شیب‌داری در نظر گرفته شده است. با این حال هر خودرویی هم اجازه ورد نخواهد داشت مثل ماشین‌های غیرسواری و سنگین که ممکن است مانع دید شوند.

«خروج» با بازی فرامرز قریبیان در نقش اصلی تازه‌ترین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیاست که در مدت دو هفته اکران آنلاین در پلتفرم‌های وی‌اودی دو میلیارد تومان فروش داشته است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..