دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ ۲۸ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

بیست و هشتمین جشنواره فیلم اسلم‌دنس فهرست فیلم‌های برنده خود را اعلام کرد و فیلم سینمایی «کشتن خواجه» ساخته عبد آبست جایزه بزرگ هیات داوران را برد.
بیست و هشتمین جشنواره فیلم اسلم‌دنس فهرست فیلم‌های برنده خود را اعلام کرد و فیلم سینمایی «کشتن خواجه» ساخته عبد آبست جایزه بزرگ هیات داوران را برد.

هنرمندنیوز: جشنواره فیلم اسلم‌دنس که از ۳۰ دی تا ۱۰ بهمن برگزار شد، امسال پس از بررسی بیش از هشت هزار فیلم از سراسر دنیا در نهایت حدود صد فیلم بلند و کوتاه را برای بخش‌های مختلف برگزید و در نهایت فیلم سینمایی «کشتن خواجه» به نویسندگی و کارگردانی عبد آبست که در بخش مسابقه این جشنواره حضور داشت جایزه بزرگ هیات داوران (sBreakout) را به خود اختصاص داد.

«کشتن خواجه» پیش از این در اولین نمایش جهانی‌ در بخش مسابقه بیست و ‌پنجمین جشنواره فیلم شب‌های سیاه تالین به نمایش درآمد و پس از آن در پنجاه و دومین جشنواره فیلم گوآ پذیرفته شده بود.

شهرزاد سیفی تهیه‌کننده فیلم است و ابراهیم عزیزی،  وحید راد، میثاق زارع، ایمان بسیم، سارا محمدی و مه‌سیما کباری بازیگران این فیلم هستند. «کشتن خواجه» داستان یک قاتل زنجیره‌ای را روایت می‌کند.

این فیلم محصول شرکت «هیچ فیلم» است و پخش و فروش بین‌المللی آن را محمد اطبایی در کمپانی مستقل‌های ایرانی بر عهده دارد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..