یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۰
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مهدی یغمایی و علیرضا قرائی‌منش از اعضای سابق گروه «ژوان» بار دیگر در قالب یک کنسرت موسیقایی میزبان مخاطبان خود در مجموعه برج آزادی خواهند بود.
مهدی یغمایی و علیرضا قرائی‌منش از اعضای سابق گروه «ژوان» بار دیگر در قالب یک کنسرت موسیقایی میزبان مخاطبان خود در مجموعه برج آزادی خواهند بود.

به گزارش هنرمندنیوز، مهدی یغمایی و علیرضا قرائی‌منش از اعضای سابق گروه «ژوان» بار دیگر در قالب یک کنسرت موسیقایی میزبان مخاطبان خود در مجموعه برج آزادی خواهند بود.

گروه «ژوان» از جمله گروه‌هایی بود که طی سال‌های ۸۵ تا اوایل دهه نود قطعات خاطره‌انگیزی همچون «دختر بهار»، «سایه»، «یه حالی دارم این روزا» و «بهت قول میدم» را تولید و منتشر کرد.

قرائی‌منش در مورد این کنسرت گفت: پس از سال‌ها باردیگر در کنار دوست خوبم مهدی یغمایی روی صحنه خواهیم رفت. در این کنسرت علاوه‌بر اجرای قطعات خاطره‌انگیز گروه «ژوان»، قطعات مستقل خودم و قطعاتی که من برای مهدی یغمایی ساخته‌ام را به همراهی هم اجرا خواهیم کرد. ما این کنسرت را به صورت پیانو و آواز اجرا خواهیم کرد که البته خیلی سخت‌تر از یک ارکستر بزرگ است. زیرا در اینجا ارکستری وجود ندارد که اشتباه شما را پوشش دهد. پس کوچک‌ترین اشتباهی به چشم مخاطب خواهد آمد.

وی ادامه داد: ما همیشه می‌خواهیم کنسرت را طوری خاص اجرا کنیم و البته همیشه خاص بودن این نیست که ارکستر بزرگی روی صحنه داشته باشید. بعضی وقت‌ها خاص بودن در سادگی است و مطمئن هستم که مخاطبان از این کنسرت لذت خواهند برد.

کنسرت پیانو آوازعلیرضا قرائی منش و مهدی یغمایی  ۲۸ آذر ماه و در سالن برج آزادی برگزار خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..