یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کوین کلارک که در فیلم «مدرسه راک» نقش نوازنده درامر بچه را بازی می کرد، بر اثر تصادف اتومبیل در شیکاگو در 32 سالگی درگذشت.
کوین کلارک که در فیلم «مدرسه راک» نقش نوازنده درامر بچه را بازی می کرد، بر اثر تصادف اتومبیل در شیکاگو در 32 سالگی درگذشت.

هنرمندنیوز: کوین کلارک، بازیگر و نوازنده ای که در «مدرسه راک» نقش یک درامر بچه را بازی می کرد، اوایل صبح چهارشنبه هنگامی که در حال دوچرخه سواری در شیکاگو بود، با یک اتومبیل تصادف کرد و در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.

روزنامه شیکاگو سان تایمز گزارش داده که کلارک اوایل صبح چهارشنبه هنگامی که در حال دوچرخه سواری در محله آوونداله شیکاگو بود، با یک اتومبیل تصادف کرده است.

پلیس شیکاگو هویت کلارک را اعلام نکرده، اما تأیید شده که دوچرخه سوار در حادثه مذکر و ۳۲ ساله بوده است.

پلیس گفته، دوچرخه سوار در حال عبور از غرب به شمال غربی جاده بوده که توسط یک هیوندای سوناتا که از سمت غرب به سمت جنوب حرکت می کرد مورد اصابت قرار گرفته است. وی قبل از انتقال به مرکز پزشکی ماسونی ایلینوی "سراسر بدنش آسیب دیده و در فهرست مصدومان بحرانی قرار گرفت."

نامبرده در ساعت ۲:۰۴ بامداد در بیمارستان فوت کرده است. راننده خودرو یک زن ۲۰ ساله بوده است که از اطلاعات دیگری از وضعیت وی منتشر نشده است.

کلارک در ۱۲ سالگی در سال ۲۰۰۳ در نقش یک درامر کودک با نام فردی جونز در فیلم «مدرسه راک» ظاهر شد و فعالیت موسیقی خود را تا بزرگسالی ادامه داد. مادرش به شیکاگو سان تایمز گفته است: آخرین پروژه او گروه Jessie Bess and the Intentions بود که قرار بود اولین نمایش خود را در آخر هفته برگزار کنند.

جک بلک، بازیگر فیلم «مدرسه راک» (School of Rock)، چهارشنبه در اینستاگرام خود به ستاره فقید ادای احترام کرد. در سال ۲۰۱۸ ، کلارک با جک بلک، ستاره مدرسه راک، در یک نمایشگاه در شیکاگو دور هم جمع شدند.

مادر کلارک، آلیسون کلارک، درباره پسرش به شیکاگو سان تایمز گفت: "او فقط یک استعداد خام است. او یک قلب طلایی دارد."

وی در باره بازی پسرش در فیلم «مدرسه راک» هم افزود: "کوین در فیلم درخشید و بلافاصله آن را قبول کرد، اما بعد از آن فیلم، در فیلم دیگری بازی نکرد."

 

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..