دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

«کیمیا حسینی» بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با «هنرمند»

کیمیا حسینی، متولد مرداد ماه هزار و سیصد و هشتاد و دو، دیپلم هنرستان موسیقی تهران، کاردانی آواز ایرانی، بازیگر سینما و تلویزیون که در کارنامه هنری این بازیگر فیلم های جدایی نادر از سیمین، سلام بر فرشتگان، فرزند خوانده، عملیات مهدکودک، وروجک ها، ساکن خانه چوبی، خانوم، گنجشکک اشی مشی، عادت نمی کنیم، بادیگارد و ...
کیمیا حسینی، متولد مرداد ماه هزار و سیصد و هشتاد و دو، دیپلم هنرستان موسیقی تهران، کاردانی آواز ایرانی، بازیگر سینما و تلویزیون که در کارنامه هنری این بازیگر فیلم های جدایی نادر از سیمین، سلام بر فرشتگان، فرزند خوانده، عملیات مهدکودک، وروجک ها، ساکن خانه چوبی، خانوم، گنجشکک اشی مشی، عادت نمی کنیم، بادیگارد و ...

هنرمندنیوز: کیمیا حسینی، متولد مرداد ماه هزار و سیصد و هشتاد و دو، دیپلم هنرستان موسیقی تهران، کاردانی آواز ایرانی، بازیگر سینما و تلویزیون که در کارنامه هنری این بازیگر فیلم های جدایی نادر از سیمین، سلام بر فرشتگان، فرزند خوانده، عملیات مهدکودک، وروجک ها، ساکن خانه چوبی، خانوم، گنجشکک اشی مشی، عادت نمی کنیم، بادیگارد، سریالهای شاهگوش، خانواده دکتر ماهان و سرگذشت دیده می شود، با کیمیا حسینی که دستی هم در  نوازندگی پیانو، کمانچه و هنگدرام دارد گفتگویی کوتاه داشته ایم که با هم می خوانیم.

اتفاق عجیبی که برای شما افتاده تشابه اسمی شما با یک بلاگر است که گویا تبعاتی برای شما داشته، در مورد آن صحبت می کنید؟

حدودا دو سال می شود که درگیر این موضوع هستم،

من تشابه اسم و فامیل با فردی را دارم که حیطه کاریشان کاملا با من متفاوت است و به دلیل وجود این شباهت، بخش زیادی از اطلاعات مجازی و هنری من به خصوص هویت تصویری، با این فرد ترکیب شده و دیگران قابل به تفکیک و تشخیص درست نیستند و با یک سرچ ساده کاملا این قضیه به وضوح قابل بررسی است.

گویا این موضوع باعث شده پیشنهادات شما برای بازی کم شود و کارگردان ها دیگر سراغ شما نیایند.

بله متاسفانه، خیلی از دوستان و اهالی سینما فکر می کنند که من مسیر و حیطه کاری ام را عوض کرده ام و در حال حاضر در حوزه مدلینگ فعالیت دارم و با هویت یک بلاگر زندگی می کنم، حتی چهره ام با عمل های زیبایی عوض شده و شبیه به عکس های دوران کودکی و نوجوانی نیستم! اما اینطور نیست و ما کاملا دو هویت جدا و متفاوت داریم.

برای حل این داستان کاری کرده اید؟

در ابتدا در پلیس فتا اقدام کردم و سعی کردم برای اصلاح اطلاعات راه حلی پیدا کنم‌، متاسفانه مسئله من مسئله ای جدید و متفاوت بود و چنین عنوانی در قانون سایبری ایران وجود نداشت که من بخواهم قانونی پیگیری کنم، از خیلی از دوستان که در حوزه سوشال مدیا فعالیت داشتند تا حدی کمک گرفتم و یک بخش از اطلاعات با تلاش فراوان برگشت اما هنوز بخش خیلی زیادی از اطلاعات من با هویت آن فرد ترکیب شده است، به خصوص هویت تصویری!

با توجه به حضور شما در فیلم آقای فرهادی و سن کم، احتمالا آینده خوبی در انتظار شماست، خودتان هم اینگونه فکر می کنید؟

حضور در فیلم پر افتخاری چون جدایی نادر از سیمین، شانس بزرگی است که هرکسی شاید نتواند آن را تجربه کند، ورود من به حوزه سینما با این فیلم شکل گرفته و می توانم بگویم مسیری که در حال حاضر در آن قدم برمی‌دارم از همکاری من با جناب فرهادی شروع شده اما ادامه این مسیر به انتخاب های درست و تلاشی که در آینده می کنم بستگی دارد.

فضا برای رشد و دیده شدن جوانها در دنیای تصویر و نمایش چگونه است؟

به نظر من فضای محدود و بسته ای وجود دارد، با توجه به اینکه متقاضی های مستعد بسیار است اما باز هم با تلاش و پیگیری می توان تا حدی به هدف مورد نظر رسید و خود را ثابت کرد، بی شک بدون تلاش و پیگیری ما ممکن است که فراموشی به سراغ ما بیاید، البته طبیعی است چون ما سینمای نوجوان قوی نداریم و هر بازیگری ممکن است بین بازه زمانی چهارده تا هجده سال کم کار شود، در نهایت باید تمامی تلاشش را بکند که مجدد خود را تثبیت کند و یادآوری برای اهالی سینما باشد.

بعد از دو سال کمرنگ شدن حالا برای بازگشت دوباره به دنیای تصویر چه برنامه هایی دارید؟

در تلاش هستم مجدد خودم را تثبیت کنم، در محافل سینمایی بیشتر شرکت کنم، با اهالی این حیطه بیشتر در ارتباط باشم و مجدد خودم را به دیگران یادآوری کنم.

سوال اول را در انتها می پرسم، چه شد از اینهمه فعالیت هنری بازیگری را انتخاب کرده اید؟

بازیگری برای من یک اتفاق بود، از همان ابتدا با تست دادن در کار جناب فرهادی و همکاری با ایشان متوجه علاقه و همچنین استعداد خود شدم و همین مساله باعث شد با نگاه جدی تر و حرفه ای تر در مسیر سینما گام بردارم، در کنار سینما علاقه داشتم که یک هنر دیگر نیز بیاموزم، موسیقی را انتخاب کردم و دوست دارم در هر دو حرفه بهترین ها را تجربه کنم.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..