جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ۱ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کیوان ساکت به همراه گروه «هامون» در تبریز به روی صحنه خواهد رفت.
کیوان ساکت به همراه گروه «هامون» در تبریز به روی صحنه خواهد رفت.

هنرمندنیوز: کیوان ساکت ـ‌ نوازنده و آهنگساز ـ درباره اجرای پیش‌روی خود گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای برگزاری کنسرت به همراه گروه آذری «هامون» هستیم که این کنسرت ششم و هفتم بهمن ماه سال جاری در تالار پتروشیمی تبریز برگزار می‌شود. این کنسرت شامل سه بخش است که بخش اول به تکنوازی و بداهه‌نوازی من، بخش دوم به اجرای قطعات معروف آذری به خوانندگی فرشید بزرگی و بخش سوم به اجرای قطعات من با خوانندگی دکتر فرشید بزرگی اختصاص دارد.

این آهنگساز افزود: قبل از شیوع بیماری کرونا به همراه وحید تاج مانند این کنسرت را در تبریز برگزار کردیم که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت در نتیجه تصمیم گرفتیم کنسرت امسال را به همراه فرشید بزرگی برگزار کنیم که از اهالی تبریز است و به خوبی قطعات آذری و ایرانی را اجرا می‌کند.

این هنرمند خاطرنشان کرد: در این کنسرت قطعات خاک وطن، چهار مضراب کُرد بیات، فسانه، بهاران، چهار مضراب ابوعطا، ترانه وای بر دل من، نارنجستان، باران و ... از ساخته‌های خودم برای مخاطبان اجرا می‌شود. همچنین در نظر داریم در شهرهای دیگر به اجرای برنامه بپردازیم که به زودی اطلاعات دقیق آن انعکاس می‌یابد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..