چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در حال حاضر بیش از ده گالری وجود دارند که در روزهای تعطیل می‌توانید به آن‌جا مراجعه کنید.
در حال حاضر بیش از ده گالری وجود دارند که در روزهای تعطیل می‌توانید به آن‌جا مراجعه کنید.

هنرمندنیوز: در صورتی که یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه‌های هنری در پایان هفته را دارید، گزارش حاضر شرحی است از برنامه فعالیت گالری‌ها و نگارخانه‌های شهر تهران در پایان هفته.

یادی از برگ‌های فروریخته

نمایشگاه انفرادی نقاشی «یادی از برگ‌های فروریخته» که به نمایش آثار بویه سادات‌نیا اختصاص دارد، در گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۷ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

بیا تا مرا پیدا کنی

«بیا تا مرا پیدا کنی» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در نگارخانه نقش جهان به نشانی تهران، نیاوران، از میدان یاسر یه سمت تجریش، کوچه همایون‌فر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان آیت‌الله محمودی، پلاک ۹ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۷ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

ت-ه-ر-ا-ن

نمایشگاه انفرادی «ت-ه-ر-ا-ن» که به نمایش آثار فاطمه خواجه نوری اختصاص دارد، در گالری اُ (طبقه دوم) به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی دوم درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۷ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

شاید انسان

نمایشگاه انفرادی نقاشی «شاید انسان» که به نمایش آثار مسعود احمدی اختصاص دارد، در گالری گلستان به نشانی تهران، خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک ۳۴ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۲ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

استیصال

«استیصال» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار حسین مولویان اختصاص دارد و در گالری اِو به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند. خیابان خردمند شمالی . کوچه اعرابی ۳ . پلاک ۵ . طبقه همکف و اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۷ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

بهمن بروجنی

«آثار بهمن بروجنی» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار بهمن بروجنی اختصاص دارد و در گالری آرتیبیشن به نشانی تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی(غرب)، میدان احمدی روشن(کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۶ تیر ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

سفر نغمه‌ این خانه به آن خانه

نمایشگاه انفرادی «سفر نغمه‌ی این خانه به آن خانه» که به نمایش آثار نغمه عالم‌زاده گرجی اختصاص دارد، در نگارخانه بهارک به نشانی تهران، ده‌ونک، خیابان شهید صابری، کوچه یکم، پلاک یک درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۲ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

درخت دوستی بنشان

«درخت دوستی بنشان» نام نمایشگاه انفرادی خوشنویسی است که در نگارخانه گویا به نشانی تهران، کریمخان زند، روبروی ایرانشهر، پلاک ۸۹ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۶ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

زنجیره معنا

«زنجیره معنا» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد. در بیانیه این نمایشگاه چنین آمده است: «زنجیره معنا در برگیرنده آثار زیبایی از طبیعت و محیط پیرامون از خود ما تا جهان اطراف را شامل می شود. تلاش برای آگاه کردن انسان ها از عظمتی که در وجودشان است و خود از آن بی خبرند . آن را می توان کامل ترین نگاه و ذهن خلاق دانست.هر فعالیت اصیل هنری، حتی در انتزاعی ترین شکل در جهان خلاق ریشه دارد، فارق از اینکه این منبع اولیه در نهایت کمرنگ و حتی نامحتمل نمایان شود. بدینسان روشن است جهان فضای بزرگی پر از تلمیحات نمادین است.»

این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۷ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای چهارشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

کاتارسیس

نمایشگاه گروهی «کاتارسیس» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری شیدایی به نشانی تهران، میدان هفتم تیر، میدان بهار شیراز، روبروی موزه عکسخانه شهر، پلاک ۱۴۹، واحد۱ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ هفت مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

جایی دیگر

«جایی دیگر» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در پروژه‌های آران به نشانی تهران، خیابان نوفل لوشاتو کوچه لولاگر پلاک ۵ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۴ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

خیلی دور، گاهی نزدیک

نمایشگاه انفرادی «خیلی دور، گاهی نزدیک» که به نمایش آثار الهام قربانی‌شاد اختصاص دارد، در گالری گویه به نشانی تهران – میدان هفت تیر – خیابان مشاهیر – کوچه لطفی – پلاک ۳۹ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۶ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

رونمایی کتاب و مروری بر مجموعه آثار «صادق تبریزی»

نمایشگاه انفرادی «مروری بر مجموعه آثار صادق تبریزی» که به نمایش آثار کمتر دیده‌ شده‌ی این هنرمند اختصاص دارد، در نگارخانه سهراب به نشانی تهران، خیابان سمیه، قبل از رامسر،شماره ۱۴۲ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۸ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای یکشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

درون انسان

«درون انسان» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که در گالری زرنا به نشانی تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان وصال شیرازی و خیابان دانشگاه، کوی اسکو، شـماره ۱۰، طبقه دو درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۲ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

زمان درگذر

نمایشگاه انفرادی «زمان درگذر» که به نمایش آثار الهام پورخانی اختصاص دارد، در گالری باوان به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، خیابان عبده، پلاک ۷ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ سوم مرداد ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

تخشا

نمایشگاه انفرادی نقاشی خط «تخشا» که به نمایش آثار مریم وحیدنیا اختصاص دارد، در گالری شلمان به نشانی تهران، میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۲ تیر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..