چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

۱۸ دی ماه؛

گروه «تکسیم» از کشور ترکیه برای اولین بار در مرکز همایش های برج میلاد تهران کنسرتی را برگزار می کند.
گروه «تکسیم» از کشور ترکیه برای اولین بار در مرکز همایش های برج میلاد تهران کنسرتی را برگزار می کند.

به گزارش هنرمندنیوز، گروه شناخته شده «تکسیم» از کشور ترکیه روز ۱۸ دی برای اولین بار در مرکز همایش های برج میلاد تهران کنسرتی را برگزار می کند. گروه بین المللی موسیقی «تکسیم» یک گروه موسیقی بی کلام در ترکیه است، این گروه موسیقی استانبولی در حالی در تهران به اجرای برنامه خواهد پرداخت که تاکنون سه آلبوم را در کشور ترکیه منتشر کرده است.

هوسنو شان‌اندریجی نوازنده کلارینت، آیتاچ دوغان نوازنده ساز قانون و اسماعیل تونچبیلک نوازنده باغلاما اعضای گروه «تکسیم» هستند. نام گروهِ «تکسیم» از مشهورترین میدان شهر استانبول یعنی «میدان تکسیم» گرفته شده و آن ها در سال ۲۰۰۷ اولین آلبوم‌شان را با الهام از فضای این شهر منتشر کرده‌اند.

محمود شبیری از تهیه کنندگان این کنسرت درباره این برنامه گفت: حضور آرتیست های بین المللی معمولا بر اساس عیار هنری آنها در ایران اتفاق می افتد. گروه «تکسیم» کنسرت های فراوانی را در سالهای گذشته روی صحنه برده است و انتشار تصاویر این کنسرت ها در ایران باعث شده این گروه طرفداران زیادی را داشته باشد.

وی افزود: ۱۸ دی در برج میلاد با یک برنامه متفاوت در خدمت علاقمندان به موسیقی هستیم و علاوه بر استقبال جالب برخی ستاره های موسیقی از این کنسرت در ایران، هیجان مخاطبین فراوان این گروه در کشور نیز غافلگیرمان کرده و امیدواریم با یک اجرای خوب بتوانیم پس از مدت ها کنسرت جذابی را روی صحنه ببریم.

این گروه تا به حال سه آلبوم «تکسیم تریو» در سال ۲۰۰۷، «تکسیم تریوی ۲» در سال ۲۰۱۳ و «آهی» در سال ۲۰۱۶ را منتشر کرده‌اند.

موسسه «رنگین کمان هنر جوان» به تهیه کنندگی محمود شبیری و سپهر صاحبی برگزار کنندگان این کنسرت هستند.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..