یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به خوانندگی حسین علیشاپور؛

گروه «میرزاعبدالله» به آهنگسازی و سرپرستی مازیار شاهی و خوانندگی حسین علیشاپور روزهای پنجشنبه و جمعه ۸ و ۹ آذر در سالن ادیب شهرستان مشهد روی صحنه می‌رود.
گروه «میرزاعبدالله» به آهنگسازی و سرپرستی مازیار شاهی و خوانندگی حسین علیشاپور روزهای پنجشنبه و جمعه ۸ و ۹ آذر در سالن ادیب شهرستان مشهد روی صحنه می‌رود.

به گزارش هنرمندنیوز، مازیار شاهی نوازنده و آهنگساز در مورد این اجرا گفت: من به همراه گروه «میرزاعبدالله» که از بهترین هنرمندان موسیقی کشور هستند روزهای ۸ و ۹ آذر در مشهد برنامه‌ای را در دستگاه شور و آواز دشتی اجرا خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه آهنگ‌های این اجرا از ساخته‌های خودش هستند که برخی از آنها برای اولین‌بار در این برنامه اجرا می‌شوند، بیان کرد: «شب عاشقی»، «رحیل»، «ببارد خزانم»، «سر پروازم نیست»، «تا سحر»، «هوای روی تو دارم» برخی از قطعاتی هستند که در این برنامه اجرا می‌کنیم.

شاهی افزود: شانس بزرگی که دارم این است که با مجموعه‌ای از هنرمندانِ کم‌نظیر موسیقی ایرانی دوست هستم. در این روزگار که فرصت هم‌نشینی و هم‌نفسی خیلی دست نمی‌دهد، سعی کردم به بهانه‌ گروه، هر هفته یکدیگر را ببینیم که این بهانه، نیازمند هدف‌گذاری است. فعالیت‌های گروه هم یا به اجرا یا به آلبوم ختم می‌شود و ما در گروه میرزاعبدالله، این دو مورد را به موازات پیش می‌بریم.

علیرضا دریایی نوازنده کمانچه، هوشمند عبادی  نوازنده نی، گوهرناز مسائلی نوازنده تمبک، یحیی علوی نوازنده سنتور، حمیدرضا برزویی نوازنده سنتور بم، آوا اره‌سازان نوازنده عود، محسن فروغی نوازنده موراژ، محمد یوسفی نوازنده نی اعضای گروه اجرایی کنسرت را تشکیل می دهند.

 

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..