شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران ویژه‌برنامه هفته کتاب و کتابخوانی را در دفاتر خود برگزار می‌کند.
انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران ویژه‌برنامه هفته کتاب و کتابخوانی را در دفاتر خود برگزار می‌کند.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی و سی‌امین دوره هفته کتاب به منظور ترویج کتاب و کتابخوانی، انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، ویژه برنامه «داستانخوانی و نمایش فیلم‌های اقتباسی» را برنامه‌ریزی کرده است.

طبق این برنامه‌ریزی، چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ در تمام ۵۸ دفتر انجمن سینمای جوانان ایران، به منظور ترویج کتاب و کتابخوانی و همچنین بسترسازی تولید فیلم‌های اقتباسی، ویژه برنامه «داستانخوانی و نمایش فیلم‌های اقتباسی» برگزار می‌شود.

کتاب‌ «این سو واقعیت، آن سو خیال» توسط جمعی از نویسندگان و با انتخاب محمد قاسم‌زاده تالیف شده و انتشارات انجمن سینمای جوانان ایران در سال ۱۳۹۹ آن را منتشر کرده است، گزیده داستان‌های کوتاه فارسی برای اقتباس این کتاب در بخش داستانخوانی این ویژه برنامه مطالعه خواهد شد؛ همچنین تعدادی از فیلم‌های اقتباسی انجمن سینمای جوانان ایران هم به انتخاب هر دفتر به نمایش درآمده و نقد و بررسی خواهد شد.

همچنین در آینده، دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، کارگاه‌های اقتباسی به منظور توجه بیشتر فیلم‌سازها به تولید فیلم‌های اقتباسی برگزار خواهند گرد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..