دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ۳ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

علی صلاحی به همراه سرپرست گروه تئاتر «مانستر تراک» (Monster Truck) از آلمان گفتگویی مجازی درباره بازیگری و پرفورمنس آرت خواهند داشت.
علی صلاحی به همراه سرپرست گروه تئاتر «مانستر تراک» (Monster Truck) از آلمان گفتگویی مجازی درباره بازیگری و پرفورمنس آرت خواهند داشت.

به گزارش هنرمندنیوز، این روزها که تمام فعالیت‌های هنری جمعی به دلیل پیشگیری از گسترش بیشتر کرونا به فضای مجازی منتقل شده است، بسیاری از هنرمندان، فعالیت خود را به فضای مجازی برده‌اند و علی صلاحی ـ مدرس بازیگری و بازیگردان سینما، تئاتر و تلویزیون ـ از چهره‌های هنری فعال در این فضاست.

او که علاوه بر تدریس بازیگری در زمینه بازیگردانی سینما و تئاتر هم فعال است،  مدتی است کنفرانس‌های ویدیویی (وبینار) درباره آموزش بازیگری در صفحه شخصی خود برگزار می‌کند و به زودی نیز گفتگویی با سحر رحیمی سرپرست گروه تئاتر «مانستر تراک» آلمان خواهد داشت.

صلاحی درباره این گفتگو توضیح داد: گفتگوی ما با عنوان «بازیگری و پرفورمنس آرت» و تعاریف هر یک از این دو مقوله برگزار می‌شود.

او اضافه کرد: بخش اول این گفتگو که روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه به صورت لایو برگزار می‌شود، به تعریف این دو موضوع اختصاص دارد و بخش دوم نیز ویژه پرسش و پاسخ مخاطبان طراحی شده است.

بازیگردان فیلم‌های‌ «سیانور» و «دارکوب» توضیح داد: پرفورمنس آرت در ایران چندان قدمتی ندارد و هنوز خیلی شناخته شده و پرکاربرد نیست. به همین دلیل بهتر دیدیم به این مقوله بپردازیم.

صلاحی ادامه داد: گروه «مانستر تراک» آلمان متشکل از دانش‌آموختگان پرفورمنس آرت و گروهی بسیار موفق است که تاکنون تجربیات بسیار عجیب و متفاوتی در کشورهای گوناگون داشته‌اند. سرپرست این گروه خانم سحر رحیمی است که از سه سالگی در آلمان زندگی می‌کند و کارگردان این گروه هم هست.

به گفته او، اعضای این گروه دانش‌آموختگان پرفورمنس آرت از دانشگاه گیسن آلمان هستند که در زمینه پرفورمنس آرت شهری شناخته شده است.

صلاحی افزود: پیش از این با این گروه سه تجربه همکاری داشتیم و آنان هر سال در کشورهای گوناگون به اجرای برنامه می‌پردازند.

گفتنی است جلسه گفتگوی «بازیگری و پرفورمنس آرت» شامگاه دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه راس ساعت ۲۱ و سی دقیقه در صفحه شخصی علی صلاحی به صورت لایو برگزار می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..