پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ۷ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

بازیگر سریال «آتش و باد»:

بازیگر سریال تلویزیونی «آتش و باد» که پخش شبانه آن از شبکه سه سیما ادامه دارد، افسوس می‌خورد که این سریال با مخاطب اندک در حال پخش از تلویزیون است.
بازیگر سریال تلویزیونی «آتش و باد» که پخش شبانه آن از شبکه سه سیما ادامه دارد، افسوس می‌خورد که این سریال با مخاطب اندک در حال پخش از تلویزیون است.

هنرمندنیوزسپهر محمودی بازیگر نقش خورشید در سریال تلویزیونی «آتش و باد» که در نقش یک کاراکتر آرام ظاهر شده، درباره شروع فعالیت‌های بازیگری‌اش گفت: حدود ۱۶ سال است که تئاتر کار می‌کنم و خوشحالم که برای این نقش انتخاب شدم.

وی در خصوص کار در مجموعه‌ای که بیشتر سکانس‌هایش در فضای غیر آپارتمانی می‌گذرد، افزود: برای من ایفای نقش در این سریال همانند حضور در ورکشاپ آموزشی بود؛ سوارکاری، کار کردن در طبیعت با آب و هوای مختلف، کار در فضاهای مختلف تاریخی همچنین از همه مهم‌تر حضور در کنار بزرگان سینما از موقعیت‌هایی بود که به ندرت برای یک بازیگر مهیا می‌شود.

این بازیگر تلویزیون با بیان این نکته که در این کار از آقای راعی و تمام عوامل گروه به خصوص مدیران هر بخش، چه گریم، چه لباس، چه صحنه و تمام همکاران بسیار آموختا است، تصریح کرد: آقای نجاریان هم بسیار شریف، خوش قول و خوش وعده هستند.

این بازیگر تلویزیون، با بیان این نکته که در آن برهه از زمان هرکاری که بابت ایفای بهتر نقش از دستش برمی‌آمده انجام داده است، خاطر نشان کرد: به طور مثال موقعت‌های نقش را با کمک آقای راعی اتود می‌زدیم، در تمرین‌ها از او کمک می‌گرفتم و تمام سواد و انرژی خود را برای این نقش به کار گرفتم.

محمودی با اشاره به تلاش گروهی بیش از ۲۰۰ نفر برای ساخت این سریال گفت: گروه حدود سه سال کنار هم در شرایط سخت و طاقت فرسا کار کردند و حتی تعدادی از عوامل از جمله زنده یاد استاد کریم اکبری مبارکه در طول ساخت این اثر از دنیا رفتند. اما صد حیف زمانی کار پخش شد که تماشاچی با تلویزیون قهر بود.

سریال «آتش و باد» به کارگردانی مجتبی راعی و تهیه‌کنندگی حسن نجاریان، هر شب ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..