دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

«فیلم ماهی و برکه، فیلمی قوی و انگیزشی است! این فیلم نوجوانی را به تصویر می کشد که علیرغم مشکلات بسیار، هم چنان از رویاهای خود دست نمی کشد و این موضوع برای مخاطب بزرگسال بسیار مناسب است. من از تماشای تلاش های این شخصیت، بسیار لذت بردم.
«فیلم ماهی و برکه، فیلمی قوی و انگیزشی است! این فیلم نوجوانی را به تصویر می کشد که علیرغم مشکلات بسیار، هم چنان از رویاهای خود دست نمی کشد و این موضوع برای مخاطب بزرگسال بسیار مناسب است. من از تماشای تلاش های این شخصیت، بسیار لذت بردم.

هنرمندنیوز: داستان روایتگر نوجوانی ۱۲ ساله به نام علی یزدانی است. مخترعی خود ساخته و دردسرساز که با مشکلات زیادی در مدرسه روبرو می شود که در نهایت باعث اخراج او از مدرسه می شود.
بعد از اخراج از مدرسه، فرصتی نصیب او می شود که با جمعی از دانش آموزان نخبه در یک کمپ علمی همراه می شود اما با یک اشتباه کوچک، قطار رویاهای او از ریل خارج می شود.
این فیلم به درستی مسیر پر دردسر یک مخترع، جدی نگرفتن او و مشکلاتی که باید با آن ها دست و پنجه نرم کند، را به ما نشان می دهد.
من مجذوب صحنه ای هستم که علی یزدانی سعی دارد با ساخت یک هواپیمای بالدار، خود را به اوج برساند و تمام دوستانش با جدیت او را همراهی می کنند. این صحنه نمایانگر کارگروهی است. اما صحنه ای که بیش از همه مرا تحت تاثیر قرار داد آن جایی بود که علی یزدانی به دلیل حسادت به دختری که عموما همه توجهات را به خود جلب می کند، به سیم آخر زده و برای جلب توجه از دکل بالا رفته و اختراع خود را در بالای آن قرار می دهد. او می خواست خودش و اختراعش دیده شوند!صحنه دیگری که مرا مجذوب خودش کرد، صحنه ۱۸ سالگی علی است، زمانی که هنوز مصرانه تصمیم دارد که یک مخترع باشد.
چیزی که بیشتر از همه در این فیلم مرا تحت تاثیر قرار داد، کلوزآپ هایی بود که از علی، هنگام مواجه با عواقب کارهایش گرفته شده بود.
علی تصمیم می گیرد رویایش را برخلاف تمام موانع و محرومیت ها پیگیری کند و از آن دست نکشد.
پیام این فیلم این است که "رویاهای خود را دنبال کنید حتی اگر این رویا با استقبال اطرافیان مواجه نشود." .
من به این فیلم ۵ ستاره از ۵ می دهم و آن را برای سنین ۱۲ تا ۱۸ سال و همچنین مخاطب بزرگسال پیشنهاد می کنم. »

عوامل این فیلم عبارتند از:
تهیه کننده: هادی انباردار، کارگردان: علی براتی، نویسندگان: مهدی نامجو- محمدصادق باقری- علی براتی، مجری طرح: نفیسه خیراندیش، بازیگران: سعید آقاخانی، بهناز جعفری، باسط رضایی، مهسا هاشمی، علیرضا استادی، امیررضا فرامرزی، میرطاهر مظلومی، ساغر کیان راستی، مهدی فقیه، مهرانه بهنهاد، ایران مسعودی ، حمیدرضا زرینکلاه، مدیر تصویربرداری: مهدی ایل بیگی، تدوین: حسن حسن دوست، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، مدیرتولید: صادق ایزدخو، طراح گریم: علی بهرامی فر، صداگذار: سید علیرضا علویان ، علی غرابی تهرانی ، صدابرداران: جهانگیر میرشکاری ،آرش برومند ، دستیار اول و برنامه ریز: مسعود میمی،عکس:امیر حق بر- وحید کیا، مدیر تدارکات: علیرضا حیدرپناه و مشاور رسانه ای : آیدین نادری

پخش بین المللی این فیلم بر عهده استودیو " فیلمچی" @film.chi می باشد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..