دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ۲۹ مه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

یادداشت کارگردان فیلم پیشونی سفید 2 خطاب به رئیس سازمان سینمایی

سید جواد هاشمی تهیه کننده و کارگردان فیلم پیشونی سفید 2 با انتشار یادداشتی خطاب  به محمد مهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی از وضعیت اکران فیلمها در سینماها گلایه کرد.
سید جواد هاشمی تهیه کننده و کارگردان فیلم پیشونی سفید 2 با انتشار یادداشتی خطاب  به محمد مهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی از وضعیت اکران فیلمها در سینماها گلایه کرد.

هنرمندنیوزمتن یادداشت سید جواد هاشمی به شرح زیر است:

ریاست محترم سازمان سینمایی

سلام

چند سالی ست تلاش می کنم با بضاعت اندکم و البته با حمایت معنوی دوستانی چون علیرضا تابش، ابراهیم داروغه زاده  و ... برای کودکان و نوجوان سرزمینم فیلم بسازم. فکر نمی‌کنم تاکنون درگیر جذب سرمایه برای تولید مخصوصا در حوزه کودک و نوجوان، شده باشید واگر اشتباه می کنم پس خوب درک می کنید که چقدر سخت است، تهیه فیلمی بدون حمایت مالی از نهادهایی که سالهاست ادعا می کنند کودکان و نوجوانان مهم هستند، حالا که بسیار طاقت فرسا و سخت فیلمی ساختم که با اقبال فراوان تماشاگران روبرو شده است، آن هم در محرم و صفر و در منگنه اکران ۶ فیلم کمدی دیگر، انتظار داشتم از سمت سازمان تحت مدیریت شما حمایت شوم و حداقل اگر به سانس های فیلم اضافه نمی کنند از آن کم نکنند!!، پیشونی سفید ۲ فیلم خانواده است اما هم اکنون که در هفته اول جزو ۷ فیلم پرفروش اعلام گردیده است به ندرت پس از ساعت ۱۹ سانسی در سینما دارد و تمام سانس های مناسب شب به فیلمهای پر قدرت که از همه جا حمایت مالی می شوند اختصاص یافته، خواهشمندم یا ادعا نفرمایید یا عمل بفرمایید.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..