سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ۴ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

ایوب آقاخانی که برای تماشاگران روز افتتاحیه نمایش جدیدش با نام «سه گانه پاریسی» یک ماسک ویژه طراحی کرده، ترجیح می‌دهد به جای ظرفیت ۱۰۰ درصدی سالن نمایش شرایطی همراه با اعتماد و آرامش برای مخاطب فراهم باشد.
ایوب آقاخانی که برای تماشاگران روز افتتاحیه نمایش جدیدش با نام «سه گانه پاریسی» یک ماسک ویژه طراحی کرده، ترجیح می‌دهد به جای ظرفیت ۱۰۰ درصدی سالن نمایش شرایطی همراه با اعتماد و آرامش برای مخاطب فراهم باشد.

هنرمندنیوز: این کارگردان و بازیگر که از پنجشنبه، ۱۸ آذر نمایش «سه‌گانه پاریسی» را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌برد، درباره اینکه چه پیش‌بینی‌ای از  اجرای خود در شرایط فعلی دارد، بیان کرد: واقعیت این است که به عنوان سرپرست یک گروه ۲۶ ساله نمی‌دانم برای شروع اجرا کار درستی کردم یا خیر،  اما می‌دانم که تئاتر باید زنده بماند و چاره‌ای جز، بودن در خط مقدم نداریم.

آقاخانی همچنین ادامه داد:‌ برعکس همکارانم، متاسفم که ظرفیت سالن‌های تئاتر برای حضور تماشاگر ۱۰۰ درصدی شد چون دوست دارم مخاطبم برای ورود به سالن نمایش به من اعتماد داشته باشد. با این حال به تماشاخانه ایرانشهر بسیار خوشبینم برای اینکه می‌بینم حفظ پروتکل ها با چه دقتی در آنجا اولویت است.

او اضافه کرد: من به تک‌تک تماشاگرانم در روز افتتاحیه به یادگار ماسکی پارچه‌ای از  «سه گانه پاریسی» را تقدیم خواهم کرد.

نمایش «سه‌گانه پاریسی» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی و تولیدی از گروه تئاتر پوشه است که ایوب آقاخانی و وحید نفر بازیگرانش هستند.

پوستر این نمایش با طراحی سجاد قاطعی تهیه شده است.

اجرای این نمایش به تهیه‌کنندگی مهدی سهرابی و جواد راهزانی، از ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰ در سالن استاد سمندریان در تماشاخانه ایرانشهر آغاز می‌شود.

گروه اجرایی این نمایش عبارتند از: مدیر تولید و مجری طرح: سجاد ‌قاطعی، دستیار کارگردان - برنامه‌ریز و منشی صحنه: مهرنوش ‌بیگ‌زاده، طراح صحنه: سینا ‌ییلاق ‌بیگی، طراح لباس: ماهرخ ‌سلیمانی‌پور، طراح نور: رضا ‌خضرایی، موسیقی و جلوه‌های شنیداری: میلاد زرین‌پر، طراح گرافیک: سجاد ‌قاطعی، مدیر صحنه: محمد ‌حسن ‌درباغی ‌فرد، گروه تولید: امید شمس.

علاقمندان می‌توانند برای پیش‌خرید بلیت نمایش «سه‌گانه پاریسی» به سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند.

تبلیغات


Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'wp_posts' is marked as crashed and should be repaired in /home/honarma2/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2056

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..