چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرپرست گروه موسیقی لرستان:

سرپرست گروه موسیقی لرستان گفت: هنرمندان مختلف میهن با لهجه ها و سازهای مختلف، یکپارچگی جمهوری اسلامی ایران را فریاد می زنند.
سرپرست گروه موسیقی لرستان گفت: هنرمندان مختلف میهن با لهجه ها و سازهای مختلف، یکپارچگی جمهوری اسلامی ایران را فریاد می زنند.

هنرمندنیوز: علیرضا سپهوند شامگاه چهارشنبه در حاشیه جشنواره موسیقی نواحی ایران در گرگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جشنواره موسیقی نواحی فرصت کوتاه ولی ارزشمند است تا هنرمندان موسیقیایی ایران از فرهنگ‌های مختلف طنین وحدت و یکپارچگی میهن را فریاد بزنند.

سرپرست گروه موسیقی لرستان افزود: برگزاری چنین جشنواره‌هایی بار دیگر ثابت می‌کند که اقوام اصیل ایرانی هیچگاه به دنبال جدایی و تجزیه طلبی نبوده و نیستند.

وی گفت: اقوام ایرانی حتی اگر مشکل و دغدغه‌ای داشته باشند، شرایط فعلی کشور را مناسب طرح برخی مباحث نمی‌دانند و آب در آسیب دشمن نخواهند ریخت.

سپهوند بیان کرد: از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انتظار داریم تا به موسیقی محلی و اقوام نگاه ویژه ای داشته باشند، چون در برخی حوزه‌های موسیقی مانند پژوهش اتفاقات مطلوبی رخ نداده است.

سرپرست گروه موسیقی لرستان ادامه داد: موسیقی مقامی ایران باید با پژوهش‌های مختلف برای علاقه مندان معرفی و ریشه‌های اصیل آن شناسانده شود.

وی گفت: هرچند برخی از جوانان به دنبال شنیدن موسیقی‌های به اصطلاح با کلاس هستند، اما به راحتی می‌توانیم با معرفی دقیق و صحیح موسیقی نواحی ذائقه جوانان این مرز و بوم را به سوی موسیقی اقوام و نواحی هدایت کنیم.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..