دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به کارگردانی حسام افسری؛

حسام افسری نویسنده و کارگردان نمایش «یک وعده غذای معمولی (مکث)»، این اثر را با مضمونی متفاوت برای ۵ نوبت اجرا آماده کرده است.
حسام افسری نویسنده و کارگردان نمایش «یک وعده غذای معمولی (مکث)»، این اثر را با مضمونی متفاوت برای ۵ نوبت اجرا آماده کرده است.

به گزارش هنرمندنیوز، «یک وعده غذای معمولی (مکث)» در ۵ نوبت در روزهای شنبه در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه می رود. این نمایش تا کنون ۲ اجرای خود را پشت سر گذاشته و سه اجرای باقی مانده در روزهای ۱۰، ۱۷ و ۲۴ آذر ماه ساعت ۱۷ خواهد بود.

به گفته حسام افسری کارگردان نمایش، این اجرا با فاصله یک هفته از هم با ۵ اجرای محدود و در فواصل یک‌ هفته‌ای (شنبه هر هفته) ساعت ۱۷، با چهار بازیگر آماده‌ شده است و دلیل این فاصله‌گذاری اجرایی، تمرکز حضور تماشاگر برای مواجهه ارزشمندتر و کانونی‌تر با اثر است.

افسری ادامه داد: شکل اجرایی این اثر در فضایی ابزورد و مبتنی بر درامی روانکاوانه پرداخت شده است. در «یک وعده غذای معمولی (مکث)» داستان حول شخصی می‌گذرد که با غرایز ذاتی‌اش و میلش به خوردن خون انسان، وارد قصه‌های دیگری می‌شود.

وی در پایان گفت: امیدوارم مخاطب «یک وعده غذای معمولی (مکث)» بدون استفاده و توجه به تبلیغات باب این روزها برای جذب تماشاگر، تنها برای دیدن خود اثر با مکثی درست به سراغ ما بیاید. در این صورت، ما در این ۵ اجرای شنبه‌ها با تعامل غریبی روبرو خواهد شد.

بازیگران این نمایش (به ترتیب ورود به صحنه) متین نجاتی، صدرا صابر، مبینا امین دهقان، نورا حسینی هستند و مدیر تولید: رزیتا اسکوئی، دستیار کارگردان: فرامرز احمدی، منشی صحنه: مریم اسکوئی، چهره‌پرداز: شیما شامی، طراح پوستر: علیرضا سعیدی، طراح نور: ایمان نظری و روابط عمومی: مجتبی کاظمی، دیگر عوامل این نمایش را تشکیل می دهند.

علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به نشانی میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴۴ مراجعه کنند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..