سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کارگردان فیلم یک مسئله ساده گفت: روابط بین دختر و پسر، تغییر فضای کشور از سنتی به مدرن و فضای مجازی چالش های ایجاد شده این مسائل سبب ساخته شدن این اثر شد.
کارگردان فیلم یک مسئله ساده گفت: روابط بین دختر و پسر، تغییر فضای کشور از سنتی به مدرن و فضای مجازی چالش های ایجاد شده این مسائل سبب ساخته شدن این اثر شد.

هنرمندنیوز: اسماعیل عظیمی، کارگردان فیلم یک مسئله ساده عنوان کرد: فیلم های کوتاه یا در اصطلاح  تیزرهای فرهنگی متعددی ساخته بودم که در جشنواره ها نیز مقام داشتند؛ اما این کار اولین تجربه نیمه بلندم بود.
وی بابیان اینکه این فیلم یک درام خانوادگی و اجتماعی است، اظهار کرد: داستان این فیلم در رابطه با روز عقد دختری به نام مریم است که با پیام ها و تماس هایی که با او برقرار می شود رازی را که  مربوط به اشتباهات گذشته اش است را کشف می‌کند که او را مجبور به انصراف از این ازدواج می کند.
وی افزود: باتوجه به اینکه بنیاد خانواده نقش مهمی در جامعه دارد و روابط بین دختر و پسر، تغییر فضای کشور از سنتی به مدرن و فضای مجازی چالش های ایجاد کرده این مسائل سبب ساخته شدن این اثر شد.
وی با اشاره به اینکه این فیلم به چالش های این مسائل و باورهای دینی که جوانان به ظاهر انجام میدهند، می پردازد، بیان کرد: مسئله دین و فضایی که جامعه را درگیر کرده دغدغه این جمع بود و در فضای فیلم مستقیم به مسائل دینی پرداخته نمی شود.
این کارگردان با بیان اینکه اینکه جمع اصلی ساخت این اثر طلبه هستند، ادامه داد: این جمع مسیر حرفه ای تولید آثار هنری را طی کرده اند تا مانند برخی از افراد از تولید آثار شعاری و کلیشه ای دوری کنند.
وی با اشاره به اینکه فیلم برداری این اثر در یک هفته انجام شد، بیان کرد: این فیلم در خانه ای در کاشان تهیه شده که انتخاب آن حدود دو ماه به طول انجامید وبازیگران آن نیز از طریق فراخوانی که در کشور داده شده بود جذب شدند.
عظیمی بابیان اینکه این فیلم در خانه فیلم داستانی تهیه شده و مجری آن مجموعه خانواده عقیق است، افزود: این فیلم به تهیه‌کنندگی حسین سلیمانی تهیه و تولید شده است و حسین سلیمانی، عبدالحسین عبدی، آهنگری و اسماعیل عظیمی به صورت مشترک نگارش فیلمنامه آن را برعهده داشته اند و رامین راستجو نیز مدیر فیلم برداری این اثر است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..