جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۸ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

این روزها برنامه ترکیبی "یک نمایش یک تجربه" روی آنتن رادیو می رود که به هنرجویان بازیگری و تئاتر این امکان را می دهد تا بازی خود را محک بزنند.
این روزها برنامه ترکیبی "یک نمایش یک تجربه" روی آنتن رادیو می رود که به هنرجویان بازیگری و تئاتر این امکان را می دهد تا بازی خود را محک بزنند.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، داریوش شهبازی از مجری کارشناسان این برنامه درباره نحوه حضور هنرجویان در این برنامه گفت: مراحل حضور در برنامه به این صورت است  که ابتدا هنرجوها در سامانه پیامکی یا اینترنتی رادیو نمایش ثبت نام می کنند و سپس در صورت تائید، یک نسخه از متون نمایش های رادیویی را دریافت کرده و بعد از هماهنگی های لازم وارد پروسه تمرین می شوند.

وی ادامه داد: از لحظه تمرین تا لحظه اجرا، کارشناسان نمایش رادیویی به صورت راهنما در کنار هنرجویان حضور دارند و نکات را به صورت آموزشی در اختیار آنها قرار می دهند. بعد از تمرینات لازم، زمان ضبط نمایش تعیین شده و پس از آن کار به همراه تیم حرفه ای ضبط می شود.

شهبازی عنوان کرد: در حین اجرا نیز نقاط قوت و ضعف هنرجویان توسط کارشناس برنامه آقای جهانشاه آل محمود که از پیشکسوتان رادیو هستند به آنها گوشزد می شود که این نکات هم برای شنوندگان و علاقمندان نمایش رادیویی و هم برای هنرجویان بازیگری از جذابیت های آموزشی خاصی برخوردار است.

وی در پایان تأکید کرد: در"یک نمایش یک تجربه" معمولا هنر جوها با چالش های بسیاری که مهمترین آن میزانسن میکروفن ها، هماهنگی با افکتور و تخیل بالایی که در نمایش رادیویی نیازی اصلی است رو به رو می شوند و این باعث می شود که تجربه جذابی را بعنوان یک بازیگر تجربه کنند.
"یک نمایش یک تجربه" به تهیه کنندگی امیر هوشنگ کریم نیا، مجری کارشناسی جهانشاه آل محمود و داریوش شهبازی، صدا برداری جعفر جودتی، افکتوری محمدرضا قبادی فر و هماهنگی منیره مازونی، پنجشنبه و جمعه ها ساعت ۱۶:۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..