پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ۷ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

بیست‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در دومین روز با اجرای ۱۸ نمایش به کار خود ادامه می دهد.
بیست‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در دومین روز با اجرای ۱۸ نمایش به کار خود ادامه می دهد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی بیست‌وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، در دومین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، نمایش «آش آشتی‌کنان» به نویسندگی مهدی سیم‌ریز و کارگردانی محمد جهان‌پا از مشهد در سه سانس ۱۱، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در تالار اصلی مجتمع فرهنگی بوعلی به روی صحنه می‌رود.

پلاتو استاد عبادی مجتمع فرهنگی بوعلی میزبان نمایش «در سوگ شب هزار و یکم شهرزاد قصه ساز» به نویسندگی شهرام احمدزاه و کارگردانی پویان عطایی به مدت ۲۶ دقیقه در سانس‌های ۱۱، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ است.

نمایش «افسانه شاه لیر و سه دخترش» به کارگردانی ایریانا بویکو از کشور یونان در سانس‌های ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در تالار اصلی مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی اجرا خواهد شد.

در پلاتو استاد عاشورپور هم نمایش از «اسب تا سیب» از همدان در سانس‌های ۱۱، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ به نویسندگی منوچهر اکبرلو و کارگردانی فرزاد لباسی به روی صحنه می‌رود.

نمایش‌های «ویروس کشون» به نویسندگی و کارگردانی حسین انصافی در سانس‌های ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰، «نقل بانو گشسب» با نقالی مشکات عباسیان ساعت ۱۶ و «نقل خوان چهارم نبرد رستم با جادوگر» با نقالی نازنین‌زهرا بحرینی ساعت ۱۸ در محوطه  داخلی مجتمع فرهنگی، هنری شهید آوینی اجرا می‌شوند.

محوطه بیرونی مجتمع فرهنگی، هنری شهید آوینی نیز میزبان غولک‌های نازنین به نویسندگی و کارگردانی موسی هدایتی و محیط بانان شجاع به نویسندگی و کارگردانی لیلا بیگوند در سانس های ۱۶:۴۵ و ۱۸:۴۵ است.

در دومین روز جشنواره بیست‌وهفتم، نمایش «کاشف گنج» به کارگردانی میلاد رضایی‌ورجاوند از تهران در سانس‌های ۱۱، ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در تالار فجر به روی صحنه می‌رود.

تالار مهدیه ساعت۱۰ میزبان نمایش‌های «دعوت» به کارگردانی مرضیه اشرفیان از اصفهان، «نقل رستم و سهراب» با نقالی ساجده رحیمیان، نمایش «به همین سادگی» به کارگردانی جواد رحیم‌زاده و نقل «هفت خوان رستم» با نقالی محمدجواد خاک‌نژادی ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ و نمایش به من رأی دهید به نویسندگی و کارگردانی رضا عربشاهی سانس‌های ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ در تالار مهدیه اجرا می‌شوند.

نمایش «سینا و غول نخود فرنگی» به نویسندگی و کارگردانی حسین فدایی حسین از قم سانس‌های ۱۶ و ۱۸ در تالار شهید مظاهری شهر مریانج به روی صحنه می‌رود.

نمایش‌های محیط بانان شجاع و غولک‌های نازنین در سانس‌های ۱۰:۳۰ و ۱۱:۳۰ در پیاده‌راه بوعلی مقابل سینما قدس اجرا خواهد شد.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..