چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۶ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

ششمین روز جشنواره تهران-مبارک؛

ششمین روز نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک میزبان اجرای ۱۰ اثر نمایشی است.
ششمین روز نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک میزبان اجرای ۱۰ اثر نمایشی است.

هنرمندنیوز: روز سه‌شنبه ۱۳ تیر و در ششمین روز نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک ۱۰ اثر نمایشی در بخش‌های بین‌الملل، بزرگسال، فراگیر، کودک و نوجوان و فضای باز اجرا می‌شوند.

در این روز همچون روز پنجم جشنواره، نمایش «دریاچه قو» از کشور ارمنستان به نویسندگی و کارگردانی سامسون موسسیان با مدت زمان ۴۵ دقیقه و در ۲ نوبت ۱۷ و ۱۹ در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

همچنین در سالن سایه مجموعه نیز نمایش «۲۸۰ مین شب سال» به نویسندگی و کارگردانی مرجان پورغلامحسین از تهران با مدت زمان ۴۵ دقیقه در ۲ نوبت ۱۸ و ۲۰ اجرا می‌شود.

نمایش «آخرین جشن پاییز» به نویسندگی و کارگردانی علی جباری از تهران با مدت زمان ۳۰ دقیقه نیز در ۲ نوبت ۱۷ و ۱۹ در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

در ششمین روز نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک هم سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی پذیرای نمایش «احساسات بدن» به نویسندگی و کارگردانی مشترک هوگو سوارز و انیس پاسیک از پرو با مدت زمان ۴۰ دقیقه در ۲ نوبت ۱۸ و ۲۰ می‌شود.

در این روز و در تالار هنر نمایش «سگ و گرگ» به نویسندگی و کارگردانی محمد صمدی از قزوه با مدت زمان ۴۵ دقیقه در ۲ نوبت ۱۷ و ۱۹ به صحنه می‌رود.

فضای باز مجموعه تئاتر شهر نیز در ششمین روز جشنواره نوزدهم نمایش عروسکی تهران-مبارک میزبان نمایش‌های «بارگاه سلیم‌خان» به نویسندگی و کارگردانی زهرا امینی علویجه از تهران با مدت زمان ۳۰ دقیقه در ساعت ۱۸:۳۰، «یه تار سبیل» به نویسندگی و کارگردانی راضیه یاشایی از همدان با مدت زمان ۳۰ دقیقه در ساعت ۱۹، «سرزمین مادریم» به نویسندگی و کارگردانی سمیه گلباز و داوود بختیاری از تهران با مدت زمان ۲۰ دقیقه در ساعت ۱۹:۳۰، «ازدواج پر ماجرا» به نویسندگی و کارگردانی حسین ربیعی از تهران با مدت زمان ۳۰ دقیقه در ساعت ۲۰ و «هله هله کوسه» به نویسندگی و کارگردانی علی قاضی از مسجد سلیمان با مدت زمان ۲۰ دقیقه در ساعت ۲۰:۳۰، در بخش فضای باز جشنواره است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..