سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ۴ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

آثار بخش ملل بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اعلام شد.
آثار بخش ملل بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اعلام شد.

هنرمندنیوز: بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، در بخش ملل، میزبان ۳ نمایش و یک کارگاه از ۴ کشور خواهد شد.

آثار نمایشی بخش ملل جشنواره بیست و هفتم معرفی شدند. در این بخش ۳ نمایش از کشورهای ارمنستان، ترکیه و یونان به روی صحنه خواهند رفت و کارگاه آموزشی نیز از سوی ۲ هنرمند ایتالیایی در بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان برگزار خواهد شد.

دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، آثار بخش ملل را به ترتیب حروف الفبا به این شرح اعلام می‌کند:

۱-      نمایش «افسانه شاه لیر و سه دخترش» به کارگردانی ایرینا بویکو از یونان
۲-     نمایش «کروکودیل» به کارگردانی آغاسی ملکونیان از ارمنستان
۳-      نمایش «مکبث در آشپزخانه» به کارگردانی بوراک تامدوغان از ترکیه
همچنین کارگاه «ایجاد ماسک‌های کاغذی» توسط، دیانا کوستا و پابلو دوران، از کشور ایتالیا در بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان برگزار خواهد شد.
بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، یکم تا ششم تیرماه به دبیری امیر مشهدی عباس و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی ایران و دیگر سازمان‌ها و نهادهای استان همدان، با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

 

تبلیغات


Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'wp_posts' is marked as crashed and should be repaired in /home/honarma2/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2056

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..