سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مجموعه‌ای از ۵۰۰ یادگاری مهم‌ترین فیلم‌های کارنامه سیلوستر استالونه، از دستکش‌های «راکی» تا سربندهای «رمبو» در یک حراجی در آمریکا به ارزش یک تا ۱.۵ میلیون دلار حراج می‌شود.
مجموعه‌ای از ۵۰۰ یادگاری مهم‌ترین فیلم‌های کارنامه سیلوستر استالونه، از دستکش‌های «راکی» تا سربندهای «رمبو» در یک حراجی در آمریکا به ارزش یک تا ۱.۵ میلیون دلار حراج می‌شود.

هنرمندنیوز: بازیگر سرشناس آمریکایی که قصد دارد در آینده نزدیک خانه‌اش را عوض کند، بهترین فرصت را برای کم و کوچک کردن گنجینه دارایی‌های ارزشمند خود در چند دهه حضور در سینما به دست آورده است. برنامه حراج «دارایی‌های زندگی و کارنامه سیلوستر استالونه» روز یکشنبه پنجم دسامبر در حراج‌خانه جولین در بورلی هیلز برگزار می‌شود و پیش از آن، این دارایی‌ها در لندن برای علاقه‌مندان به نمایش درمی‌آید.

از مهم‌ترین فیلم‌های چند دهه حضور پررنگ ستاره ۷۵ ساله در سینمای آمریکا و جهان می‌توان به «راکی»، «رمبو»، «صخره‌نورد»، «بی‌مصرف‌ها» و «نابودگر» اشاره کرد. دستکش‌های مشتزنی استالونه در «راکی ۳» به ارزش ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار و دفترچه‌های یادداشت او در چهار فیلم از مجموعه «راکی» به ارزش ۴۰ تا ۶۰ هزار دلار حراج می‌شود. دوستداران «رمبو» می‌توانند سرنیزه‌های سه فیلم اول را هر کدام ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار بخرند و سربند او در «رمبو: اولین خون» ۸ تا ۱۰ هزار دلار چکش می‌خورد.

سیلوستر استالونه یک سال پس از پایان جنگ جهانی دوم در نیویورک به دنیا آمد و درست ۳۰ سال بعد با بازی در فیلم برنده اسکار «راکی» به یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های فیلم‌های اکشن هالیوود تبدیل شد. انتظار می‌رود دوستداران سینما رقمی بین یک تا ۱.۵ میلیون دلار را برای خریدن دارایی‌های ارزشمند او هزینه کنند؛ از جمله محافظ دندان در «راکی» و چند تکه لباس در «قاضی درد» و «صخره‌نورد».

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..