سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ۹ اوت ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

جشنواره بین‌المللی زنان فیلمساز (Cinema dìiDEA) در شهر رُم ایتالیا میزبان چند اثر مستند و کوتاه ازآثار سینماگران زن ایرانی خواهد بود.
جشنواره بین‌المللی زنان فیلمساز (Cinema dìiDEA) در شهر رُم ایتالیا میزبان چند اثر مستند و کوتاه ازآثار سینماگران زن ایرانی خواهد بود.

هنرمندنیوز: مستندهای «دختران نجار، دو نوازی برای یک رویا» به کارگردانی آزاده بی‌زارگیتی، «رادیو گرافی یک خانواده»  ساخته‌ فیروزه خسروانی، «پریخوانی» به کارگردانی معصومه کیانی، «انتخاب» از منصوره رادفر و فیلم کوتاه «پرستیژ» ساخته زهرا آهویی آثاری هستند که در این رویداد سینمایی به نمایش گذاشته می‌شوند.

جشنواره بین‌المللی زنان فیلمساز (Cinema dìiDEA) از تاریخ ۲۵ ژوئن تا اول جولای (۴ تا ۱۰ تیر) در ایتالیا برگزار می‌شود.

«Cinema dìiDEA» اولین جشنواره بین المللی فیلم زنان در شهر رُم است که کاملاً به کارگردانان زن و دیدگاه آنها اختصاص دارد. اولین دوره این جشنواره در ژوئن ۲۰۱۷ برگزار شد. این رویداد هر ساله فیلم‌های مستقل مختلفی را به کارگردانی زنان از سراسر جهان با تمرکز ویژه بر فیلم‌سازان ایرانی ارائه می‌کند. نگاه‌ها، عمق دیدگاه‌ها و داستان‌های زنان، روایت‌های مختلف، مضامین و بینش‌های متعددی را به جشنواره می‌دهد که بازتاب واقعیت جوامع ما و آنچه در آن زندگی می‌کنیم است و هدف آن ایجاد شبکه‌ای از ارتباطات برای توانمندسازی همه زنان و نه فقط زنان فیلمساز است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..