سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۳ اوت ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شبکه نمایش در هفته پیش‌رو در بخش موضوعی و هفتگی سراغ سینمای وسترن رفته و در بخش صحنه‌گران (مرور آثار) فیلم‌های عباس بلوندی، طراح صحنه و لباس سینمای ایران را پخش خواهد کرد.
شبکه نمایش در هفته پیش‌رو در بخش موضوعی و هفتگی سراغ سینمای وسترن رفته و در بخش صحنه‌گران (مرور آثار) فیلم‌های عباس بلوندی، طراح صحنه و لباس سینمای ایران را پخش خواهد کرد.

هنرمندنیوز: به گزارشی از روابط عمومی شبکه نمایش، فیلم و تله‌فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه اول تا جمعه هفتم خرداد در ساعت ۱۳ با عناوین کاغذهای رنگی، جایی برای اشتباه نیست، کلاه سبزها، چهارگاه، یک خواب راحت، خاطره بازی و تله فیلم اشیاء از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیک ترند، هستند.

این شبکه در بخش موضوعی هفتگی خود به سراغ یکی از ژانرهای محبوب سینما، سینمای وسترن رفته است و منتخبی از بهترین فیلم های وسترن تاریخ سینما را در ساعت ۱۹ پخش خواهد کرد که این عناوین از شنبه تا جمعه شامل جویندگان، جانگوی آزاد شده، چه کسی لیبرتی والانس را کشت، قطار ۳:۱۰ به یوما، روزی روزگاری در غرب، خوب، بد، زشت و هفت دلاور خواهد بود.

در بخش صحنه گران، شبکه نمایش مرور آثار عباس بلوندی، طراح صحنه و لباس سینمای ایران را در برنامه دارد. فیلم های منتخب این هنرمند به ترتیب پخش، شامل فرزند خاک، همبازی، پرواز خاموش، ملکه، شب بخیر فرمانده، سرو زیر آب و شب واقعه خواهد بود که ساعت ۲۱ پخش خواهد شد.

فیلم های جذاب این شبکه در هفته پیش رو در ساعت ۲۳ شامل تانک ها، بانوی نقاش، مرد پنهان، موفق باشی، مهمانپذیر، فیلم خاطره انگیز لئون ( با بازی دیدنی ژان رنو و ناتالی پورتمن) و بازی تقلید  خواهد بود.

فیلم های کلاسیک هفته اول خرداد شبکه نمایش به ترتیب روز پخش شامل مردی که به زانو در آمد، شاهین مالت( از بازی های درخشان همفری بوگارت)، ساحل زیبای کوچک، وصیت نامه دکتر مابوزه، رد گربه، بازگشت به ویچ مانتین و سقوط امپراطوری روم خواهد بود که در ساعت یک بامداد پخش خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..