دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ۲۹ مه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

حوزه هنری استان تهران کارگاه‌های آموزشی «فیلم طهران» را در شهرستان‌های مختلف این استان برگزار می‌کند.
حوزه هنری استان تهران کارگاه‌های آموزشی «فیلم طهران» را در شهرستان‌های مختلف این استان برگزار می‌کند.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان تهران، کارگاه‌های آموزش تخصصی «فیلم طهران» به همت حوزه هنری این استان در دفاتر اسلامشهر، بهارستان، پاکدشت، پیشوا، قرچک، ورامین، شهرقدس، رباط کریم، دماوند و شهریار برگزار می‌شود.

بهنام بهادری مسئول سینمایی حوزه هنری استان تهران به تشریح ابعاد این رویداد آموزشی پرداخت و با تاکید براینکه فیلمسازی، فیلمنامه‌نویسی، تدوین و تصویربرداری در این دوره‌ها توسط استادان مجرب و باسابقه تدریس خواهد شد، افزود: در انتهای دوره‌هایی که در شهرستان‌های تهران برگزار خواهد شد یک ورک‌شاپ استانی را در شهر تهران خواهیم داشت.

وی درباره شرایط و نحوه حضور علاقه‌مندان در این رویداد گفت: ما برای حضور علاقه‌مندان در این رویداد شرایط دشواری نداریم لذا آشنایی علاقه‌مندان با مقوله نگارش متن و هنر به‌طور کلی برای ثبت‌نام اولیه کافی است و در ادامه پس از تکمیل فرم‌ها از سوی علاقه‌مندان بررسی و ثبت‌نام نهایی صورت خواهد گرفت.

بهادری درباره زمان‌بندی دوره‌های کلاس‌های تخصصی «فیلم طهران» عنوان کرد: به‌طور کلی طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته ما دوره‌های فیلمسازی، فیلمنامه‌نویسی، تدوین و تصویربرداری را در ۸ جلسه به علاقه‌مندان ارائه خواهیم کرد که پس از اتمام دوره علاقه‌مندانی که بتوانند با موفقیت دوره را سپری کنند گواهی پایان دوره دریافت خواهند کرد.

مسئول سینمایی حوزه هنری استان تهران از برگزاری جشنواره و هفته فیلم آثار منتخب تولیدات شهرستان‌های استان تهران حوزه هنری خبر داد و تاکید کرد: فیلمنامه‌های برتر تولید شده در کارگاه‌های این رویداد توسط حوزه هنری برای تولید حمایت خواهند شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..