یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ۲۹ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده فیلم خبر داد

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز؛ رد خون» گفت که ۱۸ روز اخیر این پروژه به دلیل استفاده از ۱۰۰ خودروی زرهی و چندصد هنرور بسیار سخت بوده است.
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز؛ رد خون» گفت که ۱۸ روز اخیر این پروژه به دلیل استفاده از ۱۰۰ خودروی زرهی و چندصد هنرور بسیار سخت بوده است.

هنرمندنیوزچند وقتی که فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز؛ رد خون» آغاز شده است. فیلمی که اگر چه آن را می‌توان ادامه فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» دانست؛ اما به دلیل استفاده از صحنه‌های اکشن و فیلمنامه پرکشش آن، انتظار می‌رود از نظر تکنیک و محتوا از سری اول غنی‌تر باشد.

سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده این فیلم درباره تازه‌ترین جزئیات «ماجرای نیمروز؛ رد خون» نوشت: ماجرای نیمروز۲ یا همان ردخون از نظر سنگینی و بزرگ بودن پروژه با تمام کارهای قبلی موسسه سیمای مهر قابل مقایسه نیست. وی در ادامه این یادداشت نوشت: از روزی که فیلمبرداری شروع شده هر روز آن سخت و طاقت‌فرسا بوده و هست؛ اما ۱۸ روز اخیر سخت‌ترین روزهای پروژه بود. روزهایی که سکانس‌های پر بازیگر همراه با بیش از ۱۰۰ دستگاه خودروهای زرهی سبک و سنگین و روزانه چند صد هنرور و بعد از تمرین‌های فراوان باید اجرا می‌شدند، ولی به علت بعد مسافت از محل اسکان تا محل فیلمبرداری‌، کل تیم ۱۵۰ نفره ما وقت کافی برای استراحت نداشتند و بی‌اغراق می‌توانم بگویم کمتر از ۴ ساعت در روز فرصت استراحت پیدا می‌کردند؛ اما همه‌ باهم و خستگی ناپذیر تمام تلاش خود را به کار بستند تا کار به نحو احسن و با بهترین کیفیت و بهترین خروجی پیش برود و سکانس‌های مهم و سخت فیلم، اجرا شود.

استفاده از ۱۰۰  خودروی زرهی در «ماجرای نیمروز ۲»

تهیه‌کننده «ماجرای نیمروز؛ رد خون» خاطرنشان کرد: البته روزهای سخت ما همچنان ادامه دارد و ما تا ۲ ماه دیگر باهم هستیم اما این روزها چیز دیگری بود! وی از مردم خونگرم روستاهای کسان ترازگ، ترازگ عبدالله، میلگه سیاسیاه و مسئولین شهرستان اسلام‌آباد و استان کرمانشاه به دلیل صبوری و همراهی با پروژه تقدیر و تشکر کرده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..