سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران در راستای تداوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا اطلاع ثانوی تعطیل است و بر همین اساس تمدید امانت کتاب به دفعات از طریق ایمیل امکان‌پذیر شد.
تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران در راستای تداوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا اطلاع ثانوی تعطیل است و بر همین اساس تمدید امانت کتاب به دفعات از طریق ایمیل امکان‌پذیر شد.

به گزارش هنرمندنیوز, به نقل از  روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در راستای تصمیمات ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا و تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران تا اطلاع ثانوی تعطیل است. در همین راستا و به منظور کاهش مراجعات حضوری محدودیت تمدید امانت کتاب در کتابخانه ملی ایران برداشته شد.

پیش از این اعضایی که کتاب‌های کتابخانه ملی را امانت گرفته بودند می‌توانستند تا دو مرتبه نسبت به تمدید امانت کتاب از طریق پیام‌نگار(ایمیل) با  آدرس public.۱۳۱۷@gmail.com اقدام کنند اما به دلیل جلوگیری از تشدید ویروس کرونا و در راستای تداوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی این محدودیت برداشته شد.

برهمین اساس اعضای کتابخانه ملی ایران که از تالار عمومی کتابخانه ملی ایران، کتاب به امانت داشتند، تا اطلاع ثانوی می‌توانند منابع در اختیار خود را در دفعات مختلف تمدید کنند.

آن دسته از اعضا که به هر دلیل مایل به نگهداری کتاب و منابع امانتی خود نیستند می‌توانند با مراجعه به درب غربی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران این منابع را به حراست این سازمان تحویل داده تا در ادامه طی فرآیندی کتاب از امانت در اختیار اعضا خارج شود.

شماره بازیابی کتاب (شماره‌ای که با برچسب روی جلد کتاب است) از کارت عضویت فرد خارج شود.

اعضای کتابخانه ملی برای تمدید به موارد زیر توجه کنند:

درخواست تمدید کتاب خود را حداقل ۴۸ ساعت قبل از اتمام مدت امانت به پیام نگار(ایمیل) مزبور ارسال کنید.

در زمان تمدید، مشخصات زیر را حتماً در متن درخواست خود ذکر کنید:

الف. نام و نام خانوادگی

ب. شماره عضویت

ج. عنوان کتاب

د. شماره بازیابی کتاب(شماره ای که با برچسب روی جلد کتاب است)

در صورت هر گونه پرسش می‌توانید در ساعات اداری و با توجه به شرایط حضور کارمندان براساس ساعت کار ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا با شماره های ۸۱۶۲۳۲۷۲ و ۸۱۶۲۳۲۵۸ تماس بگیرید.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..