جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ۱ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

با زیرنویس اختصاصی و رایگان در «تماشاخونه»؛

مستند سریالی «بزرگ ترین سرقت های تاریخ» History's Greatest Heists به کارگردانی مشترک برندان گابریل مورفی و کایران مورفی و میزبانی پیرس برازنان با زیرنویس اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.
مستند سریالی «بزرگ ترین سرقت های تاریخ» History's Greatest Heists به کارگردانی مشترک برندان گابریل مورفی و کایران مورفی و میزبانی پیرس برازنان با زیرنویس اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم «تماشاخونه» عرضه شد.

هنرمندنیوز: به گزارش روابط عمومی؛ پلتفرم «تماشاخونه» مجموعه ای از آثار سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده و این روزها مستند سریالی «بزرگ ترین سرقت های تاریخ» یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

«بزرگ ترین سرقت های تاریخ» به روایت پیرس برازنان و کارگردانی مشترک برندان گابریل مورفی و کایران مورفی مستندی آمریکایی محصول ۲۰۲۳ در ژانر جنایی است که قسمت اول آن توسط شبکه History Channel منتشر شده است. در فصل اول این مستند در ۸ قسمت به بررسی و تصویر کردن بزرگ‌ترین عملیات‌های سرقت در طول تاریخ پرداخته که از لحاظ داستانی و تاریخی جذابیت دارد.

سرقت هنری موزه گاردنر، دزدی الماس بلژیک آنتورپ و دیگر سرقت های بزرگ تاریخ با استفاده از سرگرمی های دراماتیک، داستان سرایی پویا و جلوه های بصری پیشرفته، در کنار گزارش های شاهد اول شخص از افرادی که آنجا بودند، از داستان هایی است که در این‌مستند به آن پرداخته شده است. هر قسمت از این مستند به طرح های پیچیده و جسارت مغز متفکران جنایتکار می پردازد که چطور از طریق فناوری های پیشرفته دست به سرقت های بزرگ زده اند.

در این مستند افرادی چون پیرس برازنان، استر لادلو، ویلیام سیبلی، بابی ویلیامز، برنت پیچا، رایان بنسون، جیسون هورتون و رائول لاوت حضور دارند.

مستند سریالی «بزرگ ترین سرقت های تاریخ» که امتیاز ۷.۶ را در سایت IMDb به دست آورده در ۸ قسمت به صورت رایگان و با زیرنویس اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..