چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۶ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

توسط اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو؛

به همت مدیریت اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش، مجلس تعزیه «دو طفلان مسلم» از شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی پخش می‌شود.
به همت مدیریت اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش، مجلس تعزیه «دو طفلان مسلم» از شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی پخش می‌شود.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، به همت مدیریت اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش، مجلس تعزیه «دو طفلان مسلم» با هنرمندی مجمع تعزیه آل طاها متشکل از تعزیه‌خوانان معروف قودجان خوانسار و همکاری پردیس تئاتر تهران در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

محسن سوهانی مدیرکل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش ضمن اعلام این مطلب افزود: به پیشنهاد و ابلاغ معاونت صدای رسانه ملی، برنامه تعزیه را به مناسبت ایام ماه صفر و منتهی به اربعین حسینی تدارک دیده‌ایم که بناست علاوه بر اجرای زنده از رادیو نیز پخش شود و به شکل تصویری نیز روی آنتن شبکه‌های سیما برود.

وی بیان کرد: نسخه تعزیه «دو طفلان مسلم» با یک اجرای کاملا تخصصی برای پخش از آنتن رادیو و تلویزیون ضبط و پخش می‌شود.

در اجرای تعزیه «دو طفلان مسلم» مسعود حجازی در نقش حارث، امیرعباس دانشمندی در نقش طفلان مسلم (ابراهیم)، محمد میرزایی در نقش طفلان (محمد)، حسین عقیقی در نقش شریح و زن حارث، جواد مرادی در نقش کنیز حارث و پسر شریح و جواد چشمه در نقش ابن زیاد حضور دارند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..