یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

انسیه زاهدی دبیر بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر گفت امیدوار هستیم بتوانیم برای توسعه پایدار کشور با برنامه‌های راهبردی در زمینه طراحی و تولید پوشاک و منسوجات دست پیدا کنیم.
انسیه زاهدی دبیر بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر گفت امیدوار هستیم بتوانیم برای توسعه پایدار کشور با برنامه‌های راهبردی در زمینه طراحی و تولید پوشاک و منسوجات دست پیدا کنیم.

به گزارشهنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، انسیه زاهدی، عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا(س) و دبیر بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر گفت: نشست هم‌اندیشی سیاست‌گذاران همایش طراحی و تولید پوشاک و منسوجات همایش با رویکرد توسعه پایدار برگزار می‌شود.

او افزود: در این نشست هم‌اندیشی یک روزه که با عنوان طراحی و تولید پوشاک و منسوجات برگزار می‌شود، امیدوار هستیم بتوانیم برای توسعه پایدار کشور با برنامه‌های راهبردی در زمینه طراحی و تولید پوشاک و منسوجات دست پیدا کنیم.

دبیر بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر تصریح کرد: پژوهشکده پارچه و لباس دانشکده هنر دانشگاه الزهرا، روز یکشنبه ۲۵ آذرماه از ساعت ۹ الی ۱۷ بعداز ظهر در سالن اجتماعات پژوهشکده پارچه و لباس دانشکده هنر دانشگاه الزهرا، میزبان نشست هم‌اندیشی سیاست‌گذاران همایش طراحی و تولید پوشاک و منسوجات است.

زاهدی با اشاره به اینکه این نشست هم‌اندیشی در راستای برگزاری همایش طراحی، تولید پوشاک و منسوجات در دانشگاه الزهرا همزمان با هفته مد و نو آوری در صنعت پوشاک برگزار می‌شود، اظهار داشت: در این نشست، اساتید دانشگاه الزهرا، رییس اتحادیه اصناف پوشاک، مسئولان صنایع بزرگ مانند نیک طبع،  آرتا مد،  نخ بافت، آسیا، تولیکا و رؤسای شرکت‌های مرتبط با دستگاه‌ها و ماشین آلات صنعت پوشاک حضور دارند و به بحث و تبادل نظر درباره رسیدن به راهبردهای هر یک از اعضای شرکت‌کننده در هفته مد و نوآوری می‌پردازند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..