پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ۷ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

پس از ۸ سال از تولید آخرین کارتون داستان اسباب بازیها (toy story) باز هم قرار است وودی و باز و باقی اسباب بازیها با داستانی جدید در سال ۲۰۱۹ به روی پرده های سینما بروند.
پس از ۸ سال از تولید آخرین کارتون داستان اسباب بازیها (toy story) باز هم قرار است وودی و باز و باقی اسباب بازیها با داستانی جدید در سال ۲۰۱۹ به روی پرده های سینما بروند.

و باز هم خلق اثری دیگر از کمپانی pixar که بازار فیلم‌های انیمیشن کامپیوتری را به نام خود در آورده است اینکه پس از ۸ سال از تولید آخرین کارتون داستان اسباب بازیها (toy story) باز هم قرار است وودی و باز و باقی اسباب بازیها با داستانی جدید در سال ۲۰۱۹ به روی پرده های سینما بروند.

کارگردانی این انیمیشن بر عهده آقای جاش کولی "josh cooley" کارگردان آثار معروفی چون پشت و رو (inside out) و بالا (up) و ماشینها (cars) میباشد.

داستان این قسمت با اضافه شدن یک اسباب بازی جدید به اسم فورکی به دار و دسته وودی و دوستانش شروع و در ادامه به یک گردش دسته جمعی اسباب بازیها و اینکه چقدر دنیای اطراف برای یک اسباب بازی میتواند بزرگ باشد ختم میشود.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد داستان این انیمیشن در دست نمیباشد و علاقمندان میتوانند تیزرهای تبلیغاتی این اثر را در کانال IMDB مشاهده کنند.

در این قسمت نیز همچون قسمتهای پیشین از صدای بازیگرانی چون تام هنکس، پاتریشیا آرکت، مایکل کیتون، انی پاتس و تیم الن استفاده شده است.

این انیمیشن در تاریخ بیست و یکم ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی مصادف با سی و یکم خرداد سال ۱۳۹۸ شمسی به روی پرده های سینماها خواهد رفت.

  • پیام تندرو

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..