دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

از ۲۳ آذر؛

نمایشگاه خوشنویسی «دستخط» مشتمل بر آثار خوشنویسی سه استاد شناخته شده موسیقی کشورمان روز ۲۳ آذر در فرهنگسرای نیاوران تهران افتتاح می شود.
نمایشگاه خوشنویسی «دستخط» مشتمل بر آثار خوشنویسی سه استاد شناخته شده موسیقی کشورمان روز ۲۳ آذر در فرهنگسرای نیاوران تهران افتتاح می شود.

به گزارش هنرمندنیوز، آیین گشایش نمایشگاه خوشنویسی «دستخط» دربرگیرنده آثار خوشنویسی غلامحسین امیرخانی، علی شیرازی و مجتبی ملک‎زاده ساعت ۱۶ روز ۲۳ آذر در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

در نمایشگاه خوشنویسی «دستخط» حدود ۷۰ اثر از امیرخانی، شیرازی و ملک‎زاده در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت. در این  مجموعه که با مشارکت بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران و موسسه فرهنگی هنری «آوای ایرانی» برگزار می‎شود، آثاری از مجموعه شخصی استاد امیرخانی ،کتیبه‎های علی شیرازی  و آثار شکسته نستعلیق مجتبی ملک زاده نیز با موضوعات مختلف ادبیات ایرانی و  با تذهیب پیمان پارس مهر (گلکار) به نمایش درآمده است. در این نمایشگاه از دو مرقع شکسته نستعلیق ملک‎زاده نیز رونمایی خواهد شد.

این رویداد آغاز تور نمایشگاهی «دستخط» است که قرار است در شهرهای مختلف کشور در معرض دید علاقمندان قرار گیرد.

نمایشگاه «دستخط» از ۲۳ تا ۳۰ آذر در گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران برپا است. علاقمندان می‎توانند جهت بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت ۱۰ تا ۲۰ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴  تا ۲۰ به گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..