جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

آرزو ارزانش کارگردان «آهنگ دو نفره»:

کارگردان فیلم «آهنگ دو نفره» گفت: حضور «فرزاد فرزین» در تولید این فیلم، غنیمت است و هیچ گزینه‌ای بهتر از او نمی‌توان برای ساخته شدن و موفقیت فیلم متصور شد.
کارگردان فیلم «آهنگ دو نفره» گفت: حضور «فرزاد فرزین» در تولید این فیلم، غنیمت است و هیچ گزینه‌ای بهتر از او نمی‌توان برای ساخته شدن و موفقیت فیلم متصور شد.

هنرمندنیوز: آرزو ارزانش در یادداشتی که در اختیار رسانه هنرمند قرار داد، نسبت به تیتر یک رسانه که به فضاسازی علیه خواننده /بازیگر این فیلم منجر شد، گلایه کرد.
متن این یادداشت به شرح زیر است:


در گفت‌وگویی که اخیرا با یکی از خبرگزاری‌ها درباره فیلم «آهنگ دو نفره» -که از عید فطر درحال اکران هست- داشتم، درباره یکی از دو بازیگر اصلی فیلم  سوتفاهمی در ذهن مخاطبان محترم و برخی همکاران سینمایی ایجاد شده که لازم دانستم توضیحاتی ارائه دهم؛
۱- اینکه این بازیگر گران است و رفتیم سراغ آن بازیگر، تیتری است که آن خبرگزاری به سلیقه خودش انتخاب کرده و این کار بدون مشورت با مصاحبه شونده و فقط برای جلب توجه بیشتر کاربرانش و شاید سهوا و به صرف جنجالی بودن انتخاب شده که مایه تاسف است.
۲- برای انتخاب نقش ایلیا کمالات - کسی که در داستان فیلم، یک خواننده سرشناس است و دچار مشکلاتی می‌شود- از طرف تهیه‌کننده فیلم و اشخاص دیگر،  افرادی پیشنهاد شدند که از بازیگران سرشناس بودند و تک آهنگ‌هایی خوانده بودند، اما خواننده نبودند و تجربه زیادی در خوانندگی نداشتند. حتی از طرف تهیه‌کننده محترم پیشنهاد شد که از خواننده‌هایی پرطرفداری  که تجربه بازی در فیلم سینمایی نداشتند، دعوت کنیم، اما از آنجا که برای من اهمیت زیادی داشت که بازیگر من، حتما خواننده‌ محبوبی باشد که تجربه بازیگری موفقی در کارنامه‌ داشته باشد، از تهیه کننده محترم خواستم تا از آقای «فرزاد فرزین» برای بازی در فیلم دعوت به همکاری شود.۳- در این زمینه، مهم‌ترین شاخصه، باورپذیری نقش برای مخاطب و توانمندی بازیگر بود و ما آگاهانه به این انتخاب رسیدیم. اصرار من برای انتخاب «فرزاد فرزین» در نقش ایلیا کمالات، به این دلیل بود که این هنرمند سال‌ها در زمینه موسیقی هم تجربه تهیه و تولید آثار پر طرفدار را در کارنامه خود داشت و هم خواننده مشهور و مورد علاقه جوانان است ضمن آن که خودم از هواداران صدا و موسیقی ایشان بودم و هستم. هنرمندی که در فیلم و سریال‌های زیادی سابقه بازیگری دارد و آینده روشنی هم در این عرصه انتظارش را می کشد.

۴- با اینکه در زمان پیش‌تولید فیلم، آقای «فرزاد فرزین» در ایران حضور نداشت، طی تماس تلفنی که با ایشان داشتیم، فیلمنامه را فرستادیم و از او دعوت کردیم تا در نقش ایلیا کمالات بازی کند. خوشبختانه این هنرمند پذیرفت تا با فیلم همکاری کند و قرار شد ما پروژه را به تعویق بیاندازیم و مدتی منتظر بمانیم تا ایشان از سفر برگردد.

۵- امروز بعد از موفقیت نسبی فیلم در اکران بهار ۱۴۰۲، به این نتیجه می‌رسیم که انتخاب این هنرمند مردمی برای این نقش چقدر درست بوده است.

۶- واقعیت این است که حضور «فرزاد فرزین» برای فیلم «آهنگ دو نفره» غنیمت بوده و هست. فرزاد فرزین نه تنها بازیگر و خواننده خوبی است و در نقش ایلیا کمالات بسیار درخشان ظاهر شده بلکه مشاوری بسیار عالی برای من بود و در کنسرت‌ها، کلیپ آخر فیلم و توان روایت باورپذیر زندگی خصوصی یک خواننده مشهور، هیچ گزینه‌ای برای این نقش بهتر از او برای فیلم نبود.

۷- امیدوارم این نقطه پایانی بر حاشیه سهوی ایجاد شده باشد و در فیلم‌های بعدی بتوانم با ایشان همکاری خوب دیگری داشته باشم.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..