دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۲ اوت ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در پاریس و رم؛

مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» در ماه اکتبر (نیمه دوم مهر) در بخش مسابقه بین الملل ۲ جشنواره فیلم در شهرهای پاریس و رم حضور پیدا می کند.
مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» در ماه اکتبر (نیمه دوم مهر) در بخش مسابقه بین الملل ۲ جشنواره فیلم در شهرهای پاریس و رم حضور پیدا می کند.

به گزارش هنرمند، مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» به کارگردانی رضا فرهمند و تهیه کنندگی مرتضی شعبانی در ادامه حضورهای بین المللی خود در ماه اکتبر ۲۰۱۸ در بخش مسابقه بین الملل شانزدهمین جشنواره «Signs de Nuit» که از چهارم تا دوازدهم در پاریس و همینطور بخش مسابقه بین الملل جشنواره «آسیاتیکا ایتالیا  Asiatica - Encounters with Asian Cinema» که از چهارم تا دهم در رم برگزار می شود، شرکت می کند.

این فیلم پس از درخشش در یازدهمین جشنواره «سینماحقیقت» و جشنواره فیلم فجر در اولین حضور بین المللی خود در جشنواره لوکارنو ۲۰۱۸ در بخش هفته منتقدان که تنها هفت مستند شاخص را از سراسر دنیا به نمایش می گذارد، حضور داشت و با استقبال چشمگیر مخاطبان این جشنواره همراه شد.

در این مستند بلند برای اولین بار همسران داعش را در میانه های جنگ می بینیم و با نیمه همیشه پنهان داعش یعنی زنان، از قاب دوربین رضا فرهمند روبرو می شویم.

پخش بین المللی فیلم به عهده مرجان علیزاده (کمپانی «ArtHouse Cinemathque» در کانادا) است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..