شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۰
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سالن‌های میزبان نمایش های شرکت کننده در شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت مشخص شدند.
سالن‌های میزبان نمایش های شرکت کننده در شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت مشخص شدند.

هنرمندنیوز: روابط عمومی شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت اعلام کرده است سالن‌های چهارسو، قشقایی، سایه از مجموعه تئاترشهر، تالار حافظ، تالار هنر، تالارمولوی، سرو، تالارمهر حوزه هنری و تالارهای بوستان و گلستان کانون پرورش فکری به عنوان سالن‌های میزبان نمایش‌های شرکت‌کننده در شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت انتخاب شدند.

این در حالی است که در میان اسامی مکان‌های اعلام شده خبری از سالن‌های مجموعه آوینی در خیابان انقلاب، نبش خیابان بهار نیست. پیشتر در جشنواره پانزدهم این مجموعه به عنوان بخش میزبان آثار کودک جشنواره مقاومت مورد استفاده قرار می‌گرفت. در ایام اخیر نیز به نظر این مجموعه چندان مورد استفاده فرهنگی قرار نمی‌گیرد.

سالن سرو اما در ماه جاری میزبانی از نمایش‌های روز تهران را بار دیگر از سر گرفته است تا پس از مدت‌ها این فرصت تئاتری بار دیگر وارد چرخه تئاتر تهران شود.

همچنین بخش خیابانی این جشنواره در محوطه تئاترشهر، خانه هنرمندان، دانشگاه تهران، میدان امام حسین، مترو میدان ولی‌عصر و مترو شهرری اجرا خواهد شد.

شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت به دبیری امیرنصیربیگی و با همت بنیاد فرهنگی روایت فتح از ۵ تا ۹ آذرماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..