سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

ستاره فیلم «انتقام جویان» در حین برف روبی در یک تصادف دچار ضربه شدید قفسه سینه و جراحات ارتوپدی شده و همچنان در مراقبت های ویژه به سر می برد.
ستاره فیلم «انتقام جویان» در حین برف روبی در یک تصادف دچار ضربه شدید قفسه سینه و جراحات ارتوپدی شده و همچنان در مراقبت های ویژه به سر می برد.

هنرمندنیوز: به نقل از گاردین، «جرمی رنر» بازیگر ۵۱ ساله آمریکایی پس از جراحات وارده ناشی از تصادف روز یکشنبه تحت عمل جراحی قرار گرفت و وضعیت وی وخیم اما پایدار است و هم اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری است.

این بازیگر ۵۱ ساله در طول دوران بازیگری خود برای بازی در فیلم های «هرت لاکر» و «شهر» نامزد دریافت جایزه اسکار شده است و همچنین به خاطر بازی در نقش ابرقهرمان «کلینت بارتون» معروف به هاوکی در فیلم‌های مارول و برای بازی در مجموعه فیلم‌های «ماموریت غیرممکن» به شهرت رسیده است.

«ثور» (۲۰۱۱)، «انتقام‌جویان» (۲۰۱۲)، «انتقام‌جویان: عصر اولتران» (۲۰۱۵)، «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (۲۰۱۶)، «انتقام‌جویان: پایان بازی» (۲۰۱۹) «ماموریت: غیرممکن - پروتکل شبح» (۲۰۱۱)، «میراث بورن» (۲۰۱۲)، «هانسل و گرتل: شکارچیان جادوگر» (۲۰۱۳)، «حقه‌بازی آمریکایی »(۲۰۱۳)، «ماموریت: غیرممکن - ملت یاغی» (۲۰۱۵) و «ورود» (۲۰۱۶) از جمله دیگر فیلم‌های سینمایی «جرمی رنر» هستند

«جرمی رنر» قرار است در فصل دوم سریال «شهردار کینگستاون» ظاهر شود که پخش آن از دو هفته دیگر آغاز می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..