پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ۷ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سریال "أم هارون" که قرار است در ماه رمضان در یک شبکه سعودی به روی آنتن برود، حرف و حدیث‌ها و جنجال زیادی در بین مخاطبان عرب ایجاد کرده است.
سریال "أم هارون" که قرار است در ماه رمضان در یک شبکه سعودی به روی آنتن برود، حرف و حدیث‌ها و جنجال زیادی در بین مخاطبان عرب ایجاد کرده است.

به گزارش هنرمندنیوز، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای رأی الیوم، افکار عمومی در کشورهای عربی، ساخت سریال "ام هارون" را که قرار است در ماه رمضان پخش شود، تلاشی برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی می‌دانند.

این سریال داستان یک زن یهودی را بیان می‌کند که طی دهه ۴۰ قرن گذشته در منطقه خلیج فارس زندگی کرده و قرار است که طی ماه رمضان از گروه رسانه‌ای "ام‌بی‌سی" عربستان پخش شود.

طبق این گزارش، این سریال که تنها کلیپ تبلیغاتی آن پخش شده است، انتقادها و حرف و حدیث‌های زیادی را به همراه داشته است و برخی معتقدند که باید مانع از روی آنتن رفتن آن شد و برخی دیگر نیز خواستار تحریم آن شده‌اند.

در همین راستا، محمد شمس، نویسنده بحرینی که به همراه برادرش در تهیه این سریال نقش داشته‌اند، در این باره گفت: ما می‌ خواهیم همزیستی میان ادیان الهی را به تصویر بکشیم و این فیلم مربوط به زمانی است که یهودیان، مسیحیان و مسلمانان مانند همسایه در یک منطقه زندگی می‌کردند.

وی افزود: ما انتقاد از این سریال را پیش‌بینی کرده بودیم اما نمی‌دانم مردم چگونه می‌توانند پیش از تماشای یک فیلم درباره آن قضاوت کنند.

سریال ام هارون توسط گروه رسانه‌ای ام‌بی‌سی عربستان ساخته شده است و در شبکه‌های این گروه پخش خواهد شد.

در همین حال یکی از منتقدان این سریال با انتشار پیامی در توییتر نوشت که پشت سریال ام هارون یک تمایل سیاسی برای عادی‌سازی روابط وجود دارد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..