چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کمپانی دیزنی پس از ۷۷ سال در حال ساخت فیلم «فیل پرنده دامبو» است که در تاریخ بیست و نهم مارچ سال ۲۰۱۹ میلادی و یا نهم فروردین ماه سال ۱۳۹۸ به روی پرده‌های سینما برود.
کمپانی دیزنی پس از ۷۷ سال در حال ساخت فیلم «فیل پرنده دامبو» است که در تاریخ بیست و نهم مارچ سال ۲۰۱۹ میلادی و یا نهم فروردین ماه سال ۱۳۹۸ به روی پرده‌های سینما برود.

هنرمندنیوزمتولدین دهه‌های ۴۰ به بعد که با کارتون‌های ساخت کمپانی دیزنی بزرگ شده‌اند، کارتون محبوب «فیل پرنده دامبو» را که سال تولید آن ۱۹۴۱ میلادی یا ۱۳۲۰ شمسی می‌باشد را به خاطر دارند. حال که پس از ۷۷ سال از تولید این انیمیشن محبوب که توانسته امتیاز ۷.۳ را از سایت IMDB کسب کند می‌گذرد، کمپانی دیزنی در حال ساخت فیلم این اثر به یاد ماندنی می‌باشد که قرار است در تاریخ بیست و نهم مارچ سال ۲۰۱۹ میلادی و یا نهم فروردین ماه سال ۱۳۹۸ به روی پرده‌های سینما برود.

این فیلم به کارگردانی آقای تیم برتون خالق آثاری همچون انیمیشن عروس مردگان و فیلم سایه‌های تاریک و چندین و چند آثار دیگر معروف در سطح جهان  که معرف همگان است می‌باشد. داستان این فیلم نیز همانند اثر اصلی در مورد بچه فیلی خجالتی با گوشهای بزرگ می‌باشد که می‌تواند با آنها پرواز کند و بوسیله آنها باعث جلوگیری از ورشکستگی سیرکی که در آنجا متولد شده است گردد. این فیلم با بازیگری بازیگرانی همچون کولین فارل، اوا گرین، مایکل کیتون و دنی دویتو (باز هم بازیگر معروف می‌خواهید؟....) به روی پرده‌های سینماها خواهد رفت.

  • پیام تندرو

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..